Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

dāvanas mammai jubilejā

Katra apaļā jubileja ir lieli svētki, ko gribas nosvinēt kopā ar saviem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem. Ja tavai mammai tuvojas zīmīgi svētki, piemēram, 60 gadu jubileja, tad noteikti cīnies ar labākās dāvanas idejas atrašanu. Ar to šis raksts tev būs noderīgs.

Esam apkopojuši vērtīgas dāvanu idejas, kas pēc tavas izvēles, varēs sniegt mammai 60 gadu jubilejā atpūtu, jaunu hobiju, iespēju sapucēties  vai labi pavadīt dienu ar mīļajiem.

Vairāk idejas atradīsi sadaļā Dāvanas mammai.

1. Latviešu dizaina rotaslietas

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Starp latviešu veikumiem ir ļoti daudz skaistas dizaina lietas, kas būtu jauka dāvana mammai jebkuros svētkos. Ir svarīgi atbalstīt Latvijas ražotājus, jo starp to radītām kolekcijām iespējams atrast oriģinālas, unikālas un stilīgas rotaslietas, apģērbus, suvenīrus u.c. noderīgas lietiņas. 

Piemēram, ražotājs Cita Rota rada skaistus apģērbus un rotaslietas. Viss piedāvājums ne vien radīts Latvijā un no kvalitatīvām izejvielām, bet arī lepni pārstāv Latviju. Rotaslietās manāmi skaisti Latvijas simboli. Ja arī tavai mammai kas tāds varētu patikt, tad šī dāvana būs jauks pārsteigums. Lai vieglāk trāpīt ar dāvanas izvēli un rotaslietu izmēriem, laba izvēle ir Cita Rota dāvanu karte

2. Mierpilna un veselīga atpūta Līgatnē

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Līgatne ir skaista vieta, kurā pavadīt savu brīvo laiku. Lieliska dāvanas ideja būtu atpūtas brauciens uz Līgatnes Rehabilitācijas centru, kur mamma varētu baudīt nesteidzīgu atpūtu, dažādas veselību uzlabojošas procedūras un nakšņošanu elegantos numuriņos.

Rehabilitācijas centrs Līgatne piedāvā viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Tā apmeklējums var būt arī fantastiska dāvana abiem vecākiem kopā. Medicīnas pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem pēc dažādām saslimšanām, kā, piemēram, pēc operācijām, ar muguras problēmām, ar kaulu – locītavu vai sirds asinsvadu saslimšanām, pacientiem ar lieko svaru un stresu radītam problēmām.

Šī ir dāvana, kas izrāda rūpes pret mammu, parūpējoties par viņas veselību. Tā ir tā viena lieta, ko vienmēr dzimšanas dienās jubilāriem novēlam. Ar šīs dāvanas palīdzību to arī uzdāvināsi – spēku, izturību, veselību un atpūtu.

3. Skaistumkopšanas salona apmeklējums izskata atsvaidzināšanai

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Sievietēm jebkurā vecumā patīk skaistumlietas – pucēties, rūpēties par savu ārējo izskatu un tikt palutinātām. Kāds SPA piedāvājums vienmēr būs laba ideja apsveikumam. Ja nu galīgi nav laika doties baudīt SPA brīvdienas, tad lieliska alternatīva varētu būt vienas dienas atpūta kādā skaistumkopšanas salonā.

To varētu pārvērst par jauku randiņu, ko mamma varētu izmantot ar savu meitu vai kādu draudzeni. Skaistumkopšanas salons ir lieliska ideja tāpēc, ka tas piedāvā dažādus pakalpojumus – matu sapucēšanu, kosmētikas uzlikšanu, manikīru un pedikīru, masāžas, kosmetologa pakalpojumus u.c.

Skaistumkopšanas salons Kolonna ir 17 skaistumkopšanas salonu un frizētavu ķēde visā Latvijā ar diviem DAY SPA saloniem, sporta klubu „Centrs” un ārstu dermatologu klīniku „Lāzerklīnika”. Dāvanu karte Kolonna salonā ļaus mammai izvēlēties gan procedūru, gan arī dienu, kad to izbaudīt.

4. Garšīga šokolādes meistarklase

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Ja mammai garšo saldumi, tad laba dāvanas ideja ir kāds gardums. Ja ir laiks un prasmes, protams, vislabākā dāvana ir pašgatavoti saldumi. Turklāt izvēle ir bezgalīga – kūkas, tortes, konfektes, bulciņas, cepumi utt. Jebkas, kas mammai vislabāk garšo. Ja nu tomēr brīvā laika tik daudz nav vai vienkārši nesanāk neko saldu pagatavot, tad arī veikalā nopirktās konfektes nav gluži jubilejas dāvanaa.

Lielisks kompromiss ir ļaut mammai saldumus pagatavot pašai, turklāt vienlaikus arī labi pavadot savu brīvo laiku. Šokolādes meistarklase ir viena no šādām dāvanu idejām. Tā ļaus mammai iemācīties ko jaunu, uzzināt vairāk par šokolādes pasauli un galu galā paņemt mājās pašas veidotu šokolādes konfekšu kasti.

Starp piedāvājumiem ir arī šokolādes meistarklase ģimenei, ko baudīt savu mīļo cilvēku sabiedrībā. Šī šokolādes meistarklase ir par ģimenes kopā būšanu un nesteidzīgu darbošanos, veidojot savu ģimenes šokolādes tāfelīšu kolekciju.

5. Brauciens uz Rakšiem mierpilnai dienai pie dabas

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Diena svaigā gaisā pie dabas vienmēr ir lieliska ideja. Un kāpēc gan to nepārvērst par dāvanu, ja tas ir iespējams. Ir daudzas vietas, kas labprāt uzņem ciemiņus un ļauj tiem baudīt mieru, nesteidzīgas pastaigas, dzīvnieku sabiedrību un pat strausa olu omletes. Šāda vieta ir minizoodārzs Rakši.

Rakšu kamieļu parkā var  redzēt  vairāk kā 100 dzīvniekus – vienkupru un divkupru kamieļus, lamas, alpakas, Valē melnkakla kazas,  Valē melndeguna aitas, Poitou ēzeļus un trusīšu ģimenes. Un viņi ir izveidojuši arī fantastiskus dāvanu piedāvājumus, lai spētu šo piedzīvojumu nodot dāvanas formā. Rakšu piedzīvojums visai ģimenei ir laba dāvana, kas ļaus mammai atpūsties un pavadīt laiku ar saviem tuvākajiem.     

6. Skaisti stādi mammas mazdārziņam

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Stādu audzēšana un sava mazdārziņa iekopšana var būt lielisks hobijs, kas iepriecina. Skaisti ziedi vasaras un pavasara sezonā uzlabo garastāvokli. Īpaši, ja tos esi izaudzējis pats. Ja arī tavai mammai stādu audzēšana nav sveša lieta, tad laba dāvanas ideja ir viņas stādu kolekcijas papildināšana ar skaistiem un neparastiem ziediem.

Dāvanu karte stādu audzētavā ļaus mammai doties skaistu stādu misijā, lai atrastu ko unikālu un prieku izstarojošu savam mazdārziņam. Piemēŗam, stādu audzētavā Rožlejas varēs iegādāties  rozes; augststumbra rozes; skuju kokus; potētus skuju kokus; dekoratīvos lapu kokus; košumkrūmus; vīteņaugus; vasaras puķu stādus; ziemcietes; ogulājus; augļu kokus;  minerālmēslus, un kūdras substrātus. Visu, kas nepieciešams!

7. Dāvanu karte jaunai kosmētikai

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Rūpes par sevi ir svarīgas ne vien ārējā izskata, bet arī iekšējās veselības un labsajūtas dēļ. Kosmētka ir viena no tām lietām, kas spēj sagādāt prieku pašai sev. Jebkurai kosmētikas entuziastei patīk izmēģināt jaunus produktus, kosmētikas kolekcijas un jaunu krāsu paletes. Kārtīgs dāvanu groziņš ar jaunu un kvalitatīvu kosmētiku, ko izmēģināt, ir lieliska dāvana jebkurai sievietei jebkurā vecumā.

Grima uzlikšana var būt arī foršs hobijs, nevis nepieciešamība to izmantot tikai ejot ārā no mājas. Crystal Cosmetics ir zīmols, kas rada kvalitatīvu un bioloģisku kosmētiku un ķermeņa kopšanas līdzekļus.  Piedāvājumā ir tādi produkti kā ķermeņa krēmi, eļļas, serumi, kopjošas maskas matiem un ādai, attīrošas ziepes sejai un dušas želejas, gēllakas, un dekoratīvā kosmētika.

8. Svētku svinēšana glaunā restorānā

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Vakariņas restorānā ir skaists garšu piedzīvojums, kas ļauj baudīt ne vien maltīti, bet visu apkārtējo. Tā ir īsta pieredze, nevis tikai ēdiens. Palutini mammu ar kāda izsmalcināta restorāna apmeklējumu. Latvijā ir tik daudz glauni un kvalitatīvi restorāni, kas seko līdzi sezonālo ēdienu trendiem un piedāvā maltītes no gardākajiem un vietējiem produktiem.

Rakstā TOP 30 restorāni Latvijā atradīsi idejas, uz kuru restorānu mammu aizvest. Jau piekto gadu Latvijā norisinās konkurss, kurā tiek noskaidroti labākie restorāni. Mūsu pašu latviešu šefpavāri un restorānu jomas eksperti veic 60 restorānu atlasi, no kuriem puse tiek atzīta par labākajiem restorāniem. Šajā sarakstā ir tikuši 30 absolūti labākie restorāni.

Ja tomēr vēlies mammai uzdāvināt romantiskas vakariņas kopā ar tēti, tad laba dāvanas ideja ir dāvanu karte restorānā. Tad mamma pati varēs nolemt, kuru vakaru izvēlēties un cikos doties baudīt gardo maltīti.

9. Neliels ceļojums ar autobusu

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Lieliem ceļojumiem ne vienmēr pietiek spēka – īpaši mūsu vecākiem. Taču tas nebūt nenozīmē, ka ceļošana ir jāpārtrauc. Tepat Latvijā un mūsu kaimiņzemēs ir tik daudz skaista un noteikti vēl neredzēta. Labs veids, kā drusku izkustēties un iegūt jaunus iespaidus, ir autobusu ceļojumi un ekskursijas.

Tas ir vienkāršākais veids, kā ceļot. Autobusos esošie gidi padara ekskursijas interesantas un vērtīgas. Viss, kas jāizdara, vien laikā jāierodas uz autobusu un piedzīvojumi var sākties! Tā var būt jauka ekskursija uz Latgali vai dienu ilgs ceļojums uz Lietuvu vai Igauniju un atpakaļ. Mamma priecāsies par šādu iespēju!

10. Dāvanu karte optikas veikalā jaunām brillēm

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Pie acu ārsta ir jāiet regulāri, taču garās pierakstu rindas mēdz šo vizīti ievilkt. Rezultātā tik bieži nemaz negribas iet pārbaudīt savu redzi. Ja zini, ka mammai noderētu jaunu briļļu pāris, tad laba alternatīva, kamēr tiek gaidīts acu ārsta pieraksts, ir Optikas apmeklējums.

Optikas dāvanu karte ir laba dāvanas izvēle jubilejā ikvienam. Mamma novērtēs iespēju tikt pie jaunām un skaistām lasāmbrillēm vai pat saulesbrillēm. Turklāt Optikā iespējams arī veikt ātru redzes pārbaudi par brīvu. Optika ir vieta, kur satiekas briļļu ietvari un saulesbrilles no pasaules vadošajām modes metropolēm – Parīzes, Ņujorkas, Milānas, kā arī Skandināvijas, Japānas, Vācijas. Specializētu dizaineru radīti briļļu ietvari ir gluži vai mākslas darbi.

11. Skaists manikīrs

Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

Klasisks manikīrs ikdienai vai košs svētku manikīrs skaistam pasākumam iepriecinās katru sievieti. Mammai šis būtu ļoti jauks un noderīgs pārsteigums svētkos. Daudzām sievietēm un arī vīriešiem patīk regulāri veikt manikīru, jo ir vienkāršāk šādu procedūru uzticēt profesionālim. Savu nagu kopšana pašam var aizņemt daudz laika un pūļu. Tāpēc šī ir ikdienu atvieglojoša dāvana, ko ar dāvanu kartes palīdzību dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties izmantot parastā ikdienā, svētkos vai kādā citā īpašā notikumā.

Ja tomēr vēlies savu mammu aizvest uz kādu skaistumkopšanas salonu pie nagu meistarītes, tad tā arī ir lieliska ideja. Abas kopā varēsiet labi pavadīt laiku un pārrunāt pēdējā laikā notikušo. Neliels sapucēšanās randiņš divām sievietēm vienmēr ir laba ideja!

Lai izdodas iepriecināt mammu no visas sirds svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *