Dāvanas mammai 60 gadu jubilejā

dāvanas mammai jubilejā

Katra apaļā jubileja ir lieli svētki, ko gribas nosvinēt kopā ar saviem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem. Ja tavai mammai tuvojas zīmīgi svētki, piemēram, 60 gadu jubileja, tad noteikti cīnies ar labākās dāvanas idejas atrašanu. Ar to šis raksts tev būs noderīgs.

Esam apkopojuši vērtīgas dāvanu idejas, kas pēc tavas izvēles, varēs sniegt mammai 60 gadu jubilejā atpūtu, jaunu hobiju, iespēju sapucēties  vai labi pavadīt dienu ar mīļajiem.

Visas dāvanu idejas mammai atradīsi dāvanu katalogā – Dāvanas mammai.

Skaistumkopšanas salona apmeklējums izskata atsvaidzināšanai

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Sievietēm jebkurā vecumā patīk skaistumlietas – pucēties, rūpēties par savu ārējo izskatu un tikt palutinātām. Kāds SPA piedāvājums vienmēr būs laba ideja apsveikumam. Ja nu galīgi nav laika doties baudīt SPA brīvdienas, tad lieliska alternatīva varētu būt vienas dienas atpūta kādā skaistumkopšanas salonā.

To varētu pārvērst par jauku randiņu, ko mamma varētu izmantot ar savu meitu vai kādu draudzeni. Skaistumkopšanas salons ir lieliska ideja tāpēc, ka tas piedāvā dažādus pakalpojumus – matu sapucēšanu, kosmētikas uzlikšanu, manikīru un pedikīru u.c.

 

Ietilpīga kafijas krūze ar kaķi un uzrakstu Es tevi mīlu šitik daudz

Kafijas krūze kaķu mīlim

Ja vēlies mammai nodot ikdienas prieku svētkos, tad varbūt tieši kāda smieklīga kafijas krūze kaķu mīlim ir vienkārša, taču lieliska dāvanas ideja. Šāda krūze dāvanas saņēmējai ļaus savus rītus un ikdienas gaitas aizvadīt pozitīvi, baudot rīta kafiju vai tēju. Jo ikreiz varēs skatīties uz kādu omulīga kaķa apdruku un motivējošum, mīļu vai smieklīgu tekstu.

Krūze ar uzrakstiem un kaķu apdruku noteikti spēs iepriecināt un dot enerģiju visai dienai.

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Mammas gatavotais ēdiens, vienmēr ir visgardākais, kuram piemīt kas īpašs un ko nevar salīdzināt ne ar vienu restorānu.

Taču, lai mamma varētu pārsteigt ar jauniem ēdieniem, palutinot savu mīļo garšu kārpiņas, kā laba dāvanu ideja 60 gadu dzimšanas dienā, varētu būt ēst gatavošanas meistarklases apmeklējums. Kuras laikā ir iespēja apgūt jaunas iemaņas, kopā ar pieredzējušiem šefpavāriem un atklāt jaunu garšu pasauli.

Latviešu dizaina rotaslietas

Latviešu dizaina rotaslieta

Starp Latvijas māksliniekiem var atrast dažādus,skaistus un unikālus rotaslietu veikumus, kas būtu jauka dāvana mammai jebkuros svētkos.

Piemēram, ražotājs Cita Rota rada skaistus apģērbus un rotaslietas. Viss piedāvājums ne vien radīts Latvijā un no kvalitatīvām izejvielām, bet arī lepni pārstāv Latviju. Rotaslietās manāmi skaisti Latvijas simboli. Ja arī tavai mammai kas tāds varētu patikt, tad šī dāvana būs jauks pārsteigums.

Svētku svinēšana restorānā

Dāvanu karte restorānā

Vakariņas restorānā ir skaists garšu piedzīvojums, kas ļauj baudīt ne vien maltīti, bet visu apkārtējo. Tā ir īsta pieredze, nevis tikai ēdiens. Palutini mammu ar kāda izsmalcināta restorāna apmeklējumu. Latvijā ir tik daudz  kvalitatīvi restorāni, kas seko līdzi sezonālo ēdienu trendiem un piedāvā maltītes no gardākajiem un vietējiem produktiem.

Lai mamma varētu izvēlēties, kad un ar ko doties uz šo restorānu, laba ideja, ir uzdāvināt dāvanu karti kādam no restorāna apmeklējumiem. Mamma noteikti priecāsies.

 

Brauciens uz Zoo mierpilnai dienai pie dabas

Zoodārza apmeklējums

Diena svaigā gaisā pie dabas vienmēr ir lieliska ideja. Un kāpēc gan to nepārvērst par dāvanu, ja tas ir iespējams. Ir daudzas vietas, kas labprāt uzņem ciemiņus un ļauj tiem baudīt mieru, nesteidzīgas pastaigas, dzīvnieku sabiedrību un pat strausa olu omletes.

Piemēram, šāda vieta ir minizoodārzs Rakši. Rakšu kamieļu parkā var  redzēt  vairāk kā 100 dzīvniekus. Un viņi ir izveidojuši arī fantastiskus dāvanu piedāvājumus, lai spētu šo piedzīvojumu nodot dāvanas formā. Tāpēc lieliska ideja ir iepriecinār mammu 60 gadu dzimšanas dienā ar šādu dāvanu.

Grezna atpūta pilī

Atpūta pilī

Ikviena mamma ir pelnījusi atpūtu pilī. Un tas nebūt nav nereāli, jo pastāv varianti kā šādu ideju realizēt.

Daudzas Latvijas pilis piedāvā atpūsties savos apartamentos piedāvājot greznas vakariņas, gardas brokastis un vēl citas ekstras. Atliek tikai izvēlēties vispiemērotāko un pasniegt dāvanu kartes veidā, to mammai dzimšanas dienā. Mamma būs sajūsmā un sajutīsies kā īstena karaliene!

Personalizēta foto kanva

Personalizēta foto kanva

Liels ģimenes foto pie sienas, varētu būt patiesi jauka dāvanas ideja mammai 60 gadu dzimšanas dienā.

Tāpēc, izmanto iespēju mājaslapā Canva izveidot savu, personalizēto foto kanvu, kurā var izvietot visskaistākās ģimenes atmiņas.

Dāvanu karte skaistam manikīram

Dāvanu karte skaistam manikīram

Sakopti nagi ar skaistu manikīru ir daudzu sieviešu ikdiena. Izvirzot savu skaistumu un labsajūtu priekšplānā, sievietes ne tikai palutina sevi un uzlabo savu vizuālo tēlu, bet arī ceļ savu pašvērtējumu.

Tāpēc palutinot mammu, parādot rūpes par viņu dāvanu karte skaistam manikīram ir mīļa dāvana mammai dzimšanas dienā, jo tā sniegs mirkli atpūtas, laiku sev un iespēju sapucēt savus nadziņus.

Dāvanu karte stādu audzētavā

Dāvanu karte stādu audzētavā

Skaists puķu dārzs ir katras saimnieces lepnums zem kura slēpjas smags darbs, gan iekopjot puķu dobes, gan rūpējoties par šo skaistumu.

Ja mamma ir īstena puķu mīle, tad dāvanu karte stādu audzētavā būs lieliska dāvana 60 gadu dzimšanas dienā. Mammai pašais būs iespēja izvēlēties jaunus, krāšņus dārza papildinājumus!

Lai izdodas iepriecināt mammu no visas sirds svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.