Oriģināla dāvana vīrietim

oriģināla dāvana vīrietim svētkos

Oriģināla dāvana ir kas tāds, kas pārsteidz, ļauj izbaudīt ko jaunu un aizraujošu. Visbiežāk oriģināla dāvana ir kāds piedzīvojums – izbrauciens ar moci, lidojums augstu debesīs utt. Taču tā var būt arī pārsteidzoša dāvana, kā, piemēram, dāvanu karte tetovējumam.

Meklējot dāvanu vīrietim, asu izjūtu piepildīts dāvanu piedāvājums bieži vien ir lieliska izvēle. Lai arī reizēm praktiska dāvana vai dāvana hobijam ir labs variants, oriģināla dāvana ir tā, kas ļaus sirdij pukstēt straujāk no prieka.

Ja esi labas dāvanas meklējumos, kas ļaus vīrietim izbaudīt ko jaunu un aizraujošu, tad kāda no zemāk uzskaitītajām oriģinālajām dāvanām noteikti būs īstā!

1. Lidojums ar deltaplānu

Oriģināla dāvana vīrietim

Viena no ekstrēmākajām lietām, ko cilvēks var izdarīt, ir atrasties sev neierastā situācijā, kam cilvēks patiesībā nemaz nav domāts. Tā kā mums nav spārni un lidot nemākam, tas ir viens no ekstrēmās atpūtas piedāvājumiem. Lidojums ar deltaplānu ir viena no izvēles iespējām, kas ļaus vīrietim izbaudīt lidojumu virs Rīgas centra.

Šo piedzīvojumu vīrietis varēs izbaudīt no maija līdz septembrim. Lidojums norisinās vairāku simtu metru augstumā, un pats labākais – to varēs iemūžināt foto un video formātā. Vīrietim, kam šāds piedāvājums varētu patikt, izdosies izkāpt no savas komforta zonas un labi pavadīt laiku. Piedzīvojums, kā šis, ir jāizbauda katram vismaz vienu reizi dzīvē. Blakus atradīsies profesionāls instruktors, tāpēc satraukumam nav pamata.

2. Brauciens ar krosa moci

Oriģināla dāvana vīrietim

Ja vīrietis labāk tomēr pieturas pie zemes, arī tā var atrast daudzus izklaides veidus. Viens no dāvanu piedāvājumiem, kas ļaus kārtīgi iztrakoties un izbaudīt ātruma spēku, ir brauciens ar krosa motociklu. Vīriešiem bieži vien patīk šādas izklaides iespējas, jo tās ļauj ne par ko citu nedomāt un ieslīgt nelielā azartā. 

Pirms braukšanas tiks veikta instruktāža un tiks izsniegts nepieciešamais ekipējums – ķivere, cimdi, zābaki un kostīms. Brauciens notiks kompaktā trasē tikai 30km attālumā no Rīgas. Cik daudzas aizraujošas aktivitātes slēpjas vien pārdesmit kilometru attālumā no pilsētas steigas! 

3. Lidojums lidmašīnas simulatorā

Oriģināla dāvana vīrietim

Lidošanas piedāvājumu izbaudīšanu var atturēt vairākas lietas – viena no tām ir bailes no augstuma. Ja arī tev zināmajam jubilāram vienmēr ir gribējies būt pilota lomā, bet kaut kas viņu atturējis, tad šī dāvana ir lieliska alternatīva. Lidojums lidmašīnas simulatorā spēj attēlot lidojumu, kas līdzinās reālai situācijai.

Vīrietim būs iespēja uzzināt vairāk par lidmašīnas vadīšanu un pašam to arī izmēģināt. Lai situācija liktos pēc iespējas reālāka, viņam tiks piedāvāta iespēja aizlidot uz jebkuru lidostu pasaulē. Un lai nav pavisam vienkārši, jo dzīvē mēdz būt visādi, ir iespēja arī regulēt laika apstākļus. Piemēram, izvēloties izmēģināt lidojumu lietus vai vētras laikā.

4. Lidojums ar turbīndēli

Oriģināla dāvana vīrietim

Lidošana ir tikai viens no ekstrēmās atpūtas veidiem. Daudzi aktīvās atpūtas piedāvājumi bieži vien tiek baudīti arī uz ūdens. Tad nu abu apvienojumā ir pieejams arī pavisam citāds lidojuma veids – lidojums ar turbīndēli. Šajā piedzīvojumā galvenā ir līdzsvara noturēšana, jo tieši tas arī sniegs lielu daļu adrenalīna un pozitīvo emociju.

Lidojums ar turbīndēli ļauj izbaudīt jaunas emocijas un padarīt vasaru piedzīvojumiem bagātāku. Nu ir iespējams veikt akrobātiskus trikus arī uz ūdens. Vīrietis varēs izrauties no ūdens kā raķete un pēc tam turēties virs ūdens, sajūtot lidojuma sajūtu. Lieliskas emocijas ir garantētas jebkurā gadījumā!

5. Peintbols ar draugiem

Oriģināla dāvana vīrietim

Īpaši dzimšanas dienās vislabākās dāvanas ir kopīga laika pavadīšana ar draugiem vai ģimeni. To var arī uzdāvinot, sniedzot vīrietim foršu atpūtas iespēju, ko baudīt jautrā draugu vai radinieku lokā. Viens no piemēriem ir peintbola spēle, kur varēs iesaistīties jubilārs ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem. Peintbols ir aizraujoša spēle, kas ļaus iejusties dažādās lomās un izspēlēt iedomātās stratēģijas.

Peintbolu iespējams spēlēt gan vasarā, gan ziemā speciāli tam paredzētās trasēs un teritorijās. Vienas spēles ilgums ir aptuveni 3 stundas, kuru laikā komandas cenšas viena otru uzveikt ar speciāliem peintbola ieročiem, kas pildīti ar krāsu bumbiņām. 

6. Šausmu kvests

Oriģināla dāvana vīrietim

Kvesti jeb izlaušanās istabas ir aizraujoša izklaide, ko baudīt kopā ar draugiem. Spēles būtība ir stundas laikā izlauzties no istabas vai vairākām istabām, kurās spēles dalībnieki ir ieslēgti. Tikt ārā ir iespējams, taču tikai sekojot dažādām norādēm, risinot atjautības uzdevumus, pētot apkārt esošos priekšmetus un citādi risinot mistēriju, kurā dalībnieki ir nonākuši.

Jebkurš kvests ir lieliska dāvana, ko jubilārs varēs izbaudīt sev ērtākā laikā. Tomēr īpaši oriģināla dāvana ir kāds šausmu kvests, kas liks tirpām pārskriet pāri ķermenim. Īpaši tas piemērots šausmu filmu mīlētājiem.

7. Nobrauciens bobsleja trasē

Oriģināla dāvana vīrietim

Ikvienam sporta entuziastam, kas seko līdzi sporta spēlēm, parasti gribētos pašam izmēģināt kādu sporta veidu. Tomēr bieži vien daudzus no tiem tāpat vien pamēģināt ir visai sarežģīti. Ja vīrietim, kam meklē dāvanu, īpaši patīk sekot līdzi bobslejam, tad šī ir īstā dāvanas izvēli – iespēja pašam izbraukt slavenajā bobsleja trasē un sajust prātam neaptveramu ātrumu.

Traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 100 km/h ir patiesi fantastiski un vīrietim būs iespēja atklāt sevī bobslejista talantu. Nobrauciens ar bobsleju ir aizraujoša dāvana, ko baudīt gada aukstākajos mēnešos. Ja jubilāram atkrīt dzimšanas dienas dāvanas vasarā, tad arī ziemā ir daudzas lieliskas aktivitātes, ko noteikti izmēģināt. 

8. Pārvietojamā pirts muca

Oriģināla dāvana vīrietim

Vīrietim, kam patīk sasildīties pirtī un viņš labprāt pieņem katru viņam sniegto iespēju ieiet pirtī draugu lokā, uzdāvini kādu pirts piedāvājumu. Vislabāk, ja nezini vīrieša grafiku un konkrētas vēlmes, sarīko viņam īstu pirts ballīti ar pārvietojamo pirts mucu. To iespējams noīrēt pat uz visu diennakti, ļaujot vīrietim kārtīgi izsildīties pirtī jautrā draugu kompānijā.

Tas pat varētu būt vēl viens dzimšanas dienas pasākums – īpaši patīkams, ja baudāms vēsākos rudens vai ziemas vakaros. Tagad ir tik vienkārši paņemt pirti sev līdz lai kur dotos: uz medībām vai zveju, atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem. Pārvietojamā pirts muca ir ērtākais veids, kā baudīt pirts siltumu un veselīgās īpašības.

9. Dāvanu karte tetovējumam

Oriģināla dāvana vīrietim

Vīrietim, kuram ir tetovējumi un viņš labprāt gribētu uztaisīt vēl vienu, labs pārsteigums būtu šī procesa atvieglošana. Visiem zināms, ka tetovējumi nav lēts prieks. Izveidot lielāka izmēra tetovējumu pie profesionāla meistara ir visa dārgi, tāpēc dāvanu karte tetovējumam vīrietim ievērojami palīdzētu savu sapni piepildīt ātrāk.

Dāvanu karte tetovēšanas salonā būs oriģināla dāvana, kas neatstās vienaldzīgu. Tetovēšanas salons Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums. Dāvinot šādu dāvanu, svarīgi parūpēties par to, lai izvēlētais salons ir augstas kvalitātes un profesionāls. 

10. Vindsērfinga apmācības

Oriģināla dāvana vīrietim

Izklaidi bieži vien iespējams apvienot arī ar kā jauna apgūšanu. Ja mācies to, kas tev patīk un ko vēlies kādu dienu darīt, tad tā pati par sevi ir lieliska izklaide. Labs piemērs ir vindsērfinga apmācības. Ziemas vindsērfings ir lielisks veids, kā viegli iemācīties pamatprincipus burāšanai ar vējdēli vasarā. Vienīgā atšķirība ir ledusdēlis, kas tiek lietots vējdēļa vietā. Tas darbojas līdzīgi skrituļdēlim, kam ir piestiprinātas slidas.

Ja vīrietim ir gribējies šo aktivitāti apgūt, tad kāpēc gan neuzdāvināt to viņam dzimšanas dienā? Vindsērfinga apmācības notiek Daugavā, Rīgas HES akvatorijā. Atbilstoši laikapstākļiem un vēja virzienam piebraukšana no Daugmales vai Salaspils puses. Labi pavadīts laiks uz zināšanas ir garantētas!

Lai izdodas atrast īsto dāvanas izvēli! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *