Jauka dāvana mīļotajai meitenei

Dāvana mīļotajai meitenei

Dāvanas pasniegšana mīļotajai meitenei var būt īpašs brīdis. Jūs pazīstat savu meiteni- ko viņa mīl darīt, kādus skaistumkopšanas rituālus viņa izbauda vai kādas mazas ikdienas problēmas varētu atrisināt ar pārdomātas dāvanas palīdzību. Tomēr atrast ideālu dāvanu nav tik viegli.

Tieši tāpēc esam izveidojuši sarakstu ar jaukām dāvanu idejām dažādu personību un interešu meitenēm, lai palīdzētu atrast piemērotāko dāvanu.

Atceries, ka dāvana mīļotajai meitenei nenozīmē lielus tēriņus, dāvanai nav jābūt lielai, lai tā parādītu jūsu rūpes un mīlestību.

1.Istabas smaržas

istabas smaržas

Istabas smaržas ir dāvana mīļotajai meitenei, kas kas parādīs jūsu gaumi un asociācijas par māju sajūtu.

Istabas smaržas ir lielisks līdzeklis, kura spēku var izmantot, lai radītu nomierinošu patvērumu mājās. Smarža var nomierināt, dot enerģiju, mazināt stresu, palīdzēt atslābināties un iemigt. Tieši tāpēc šī dāvana parādīs jūsu rūpes.

2.Šokolādes konfekšu kaste

šokolādes konfekšu kaste

Konfekšu kaste, šķietami, ir ļoti klasiska izvēle, ar kuru aizšaut garām ir grūti. Ja atzīmejami mazi svētki vai gribi kaut ko uzdāvināt bez sevišķa iemesla, tad šokolādes konfekšu kaste ir īstā izvēle.

Ja vēlies sev nedaudz atvieglināt dāvanas pirkšanas procesu, pavisam garšīgus piedāvājumus esam apkopojuši rakstā šokalādes konfekšu kaste.

3.Filmiņkamera

Filmiņkamera

Jauka dāvana mīļotajai meitenei var būt vinreizlietojamā filmiņkamera. Ar tās palīdzību kopā varēsiet iemūžināt skaistas atminņas, uz kurām pēc gadiem atskatīties. Vienreizlietojamās kameras uzņems gan krāsainas, gan melnbaltas fotogrāfijas.

Vairāk par to, kādi filmiņkameru veidi ir pieejami, vari izlasīt rakstā filmiņkamera. Varēsi pārliecināties, ka šī dāvana ir pareizā izvēle.

4.Mirdzoša kaklarota

Mirdzoša kaklarota

Rotaslietas mēdz uzskatīt par sievišķības simbolu, tāpēc mirdzoša kaklarota ir dāvana, par kuru priecāsies vairums meiteņu. Tā izcels skaistumu un ļaus ikdienā sajusties īpašākai.

Tā ir ne tikai skaista dāvana, bet arī praktiska. Kaklarota var tikt nēsāta katru dienu, un tā atgādinās par dāvinātāju.

5.Skaista ūdens pudele

skaista udens pudele

Par patērētā ūdens daudzumu ir jārūpējās ikvienam. Daudz vieglāk to ir izdarīt, ja pa rokai ir skaista ūdens pudele.Turklāt regulāra ūdens dzeršana uzlabos pašsajūtu dienas laikā.

Specializētajā interneta veikalā UDENSPUDELE.LV atradīsiet kvalitatīvas, labi pazīstamu zīmolu ūdens pudeles un termopudeles . Tās var filtrēt pēc zīmola, pēc specifiskām īpašībām, pielietojamības un arī krāsas.

6.Vannas bumbu komplekts

Vannas bumba

Relaksācija vannā ir ideāls svētdienas vakara noslēgums un lielisks iesākums jaunai darba nedēļai. Vēl labāk, ja šo rituālu var padarīt īpašu ar vannas bumbu.

Vannas bumbu komplekts ir relaksējoša dāvana, kas ļaus mājās sarīkot SPA atpūtu, atslābināties un nomierināt ķermeni.

7.Kino biļetes

kino biļetes

Mīksti krēsli, pokorns un mīļākā filma. Tieši tā Jūs kopā varat pavadīt kādu piektdienas vakaru.

Viens no veidiem, kā šādu dāvanu uzdāvināt, ir ar kino biļešu palīdzību. Šādu piedāvājumu piedāvā gandrīz visi Rīgas kino teātri. Ja šaubies, kuru labāk izvēlēties, izlasi aprakstu par katru no tiem rakstā kino biļetes.

8.Dāvanu karte restorānā

dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir universāla dāvana, ko vari dāvināt neatkarīgi no svinamajiem svētkiem un meitenes interesēm. Tā dos iespēju apmeklēt kādu no Rīgas restorāniem, lai nobaudītu mīļāko ēdienu vai atklātu pavisam jaunas garšas vēl nezināmā vietā.

Vairāk par to, kādi restorāni piedāvā dāvanu kartes un kā tās izmanot, lasi rakstā dāvanu karte restorānā.

9.Gleznošana pēc skaitļiem

gleznošana pēc skaitļiem

Ja vēlies uzdāvināt aktuālu dāvanu, kas šobrīd ir modē, tad gleznošana pēc skaitļiem ir meklētā dāvana. Gleznošana pēc skaitļiem kļuva aktuāla salīdzinoši nesen, taču īsā laika posmā kļuva par TOP aktivitāti gan jauniešu, gan pieaugušo vidū.

Gleznošana pēc skaitļiem ļaus izveidot gleznu pat tad, ja dāvanas saņēmējai nav gleznošanas priekšzināšanu! Lielākajā daļā piedāvājumu viss nepieciešamais jau ir iekļaut komplektā, tāpēc nebūs jāreaizējas par otu meklēšanu.

10.Termoglāze vasarīgai ballītei

termoglāze

Tuvojoties siltākam laikam, termoglāze vasarīgai ballītei ir lieliska dāvana. Tā netikai ir solījums pavadīt vasaru aizraujošās ballītēs un atveldzēties pie jūras, bet arī lielisks veids, kā paņemt līdzi atpirdzinošu dzērienu, dodoties ceļā.

Citas līdzīgas dāvanu idejas varēsi atrast mūsu rakstā romantiskas dāvanas sievietei vai mīļas dāvanas Valentīna dienā.

Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai meitenei un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.