Dāvanas kolēģiem svētkos

dāvanas kolēģiem

Ar kolēģiem ikdienā pavadām ļoti daudz laika kopā, tāpēc bieži vien kolēģi kļūst par labiem draugiem. Ziemassvētkos un dzimšanas dienās vēlamies iepriecināt arī viņus – pateicībā par atbalstu un palīdzību darba vidē. 

Domājot par labākajiem veidiem, kā atrast piemērotas dāvanas kolēģiem, jāņem vērā vairāki nosacījumi. Dāvanai ir jābūt draudzīgai un vienlaikus arī pietiekami lietišķai. Ja ar kolēģi laika gaitā esi sadraudzējies, tad noteikti zināsi viņa iemīļotos hobijus un intereses. Tas palīdzēs dāvanas izvēlē. Ja tomēr kolēģi neesi ārpus profesionālās vides iepazinis, tad nevar nošaut greizi ar universālu dāvanu.

Dāvanu kartes ir lieliska izvēle, meklējot universālas dāvanas kolēģiem. Šajā sarakstā esam apkopojuši labākās dāvanas – gan universālas, gan draudzīgas un oriģinālas.

1. Dāvanu karte interneta veikalā

Dāvanas kolēģiem

Viena no labākajām dāvanu izvēlēm profesionālā darba vidē ir universāla dāvanu karte interneta veikalā. Tādā veidā kolēģis pats pēc savām vēlmēm un vajadzībām varēs izvēlēties sev dāvanu. Piemēram, interneta veikals 707.lv piedāvā plašu produkcijas klāstu. Kolēģis šajā veikalā varēs atrast nepieciešamās preces ikdienai, ceļošanai, mājai un dārzam, savam auto, dažādas tehnoloģijas, apģērbus un pat lietas ofisam. Ar šādu dāvanu nošaut greizi nav iespējams.

Jāpiebilst, ka tik pat laba dāvanas ideja ir arī specializēts veikals. Ja kolēģi esi iepazinis nedaudz vairāk un vēlies uzdāvināt labu dāvanu ikdienai, tā varētu būt ērta un praktiska ūdens pudele. Dāvanu karte pudeles iegādei jau atkal neļaus kļūdīties. Ūdens pudeles tiek iedalītas daudzās kategorijās – pēc dzīvesveida, dizaina, lieluma, krāsas u.c. Tāpēc izvēles sniegšana kolēģim pašam ļaus parūpēties par lielisku dāvanu!

2. Jauna galda spēle

Dāvanas kolēģiem

Ikvienam patīk savās mājās uzaicināt ciemiņus uz kopīgu galda spēļu vakaru. Tas ir veids, kā jautri pavadīt laiku ar saviem tuvākajiem cilvēkiem un izklaidēties pie kādas vīna glāzes. Ja arī tavs kolēģis ir galda spēļu entuziasts, tad laba galda spēle varētu būt foršs apsveikums vārda vai dzimšanas dienā. Šajā gadījumā tikai jāņem vērā, kādas galda spēles jau ir kolēģa īpašumā.

Ja to nevari noskaidrot, tad jau atkal drošākā izvēle ir dāvanu karte jaunai galda spēlei. Piemēram, Brain Games dāvanu karte sniegs iespēju kolēģim izvēlēties kādu no populārākajām galda spēlēm tieši viņa kolekcijas papildināšanai. Šajā veikalā iespējams atrast jautras galda spēles, ko spēlēt gan savas ģimenes, gan arī draugu lokā.

3. Dāvanu karte hobijam

Dāvanas kolēģiem

Ikdienā pavadot tik daudz laika kopā ar kolēģiem, iepazīstam viņu intereses un hobijus. Ja vēlies apsveikt kādu kolēģi, kura hobiju pārzini, tad dāvanu karte viņa hobijam varētu būt ļoti laba dāvanas ideja. Tā izrādīs atbalstu un ļaus kolēģim izbaudīt savu hobiju ar jaunu sparu. 

Piemēram, ja kolēģim patīk nodarboties ar kādu sporta veidu, tad laba dāvana ir Sportland dāvanu karte. Tad tu sniegsi iespēju viņam sev izvēlēties kādu foršu sporta apģērbu vai inventāru. Jauns sporta tērps, volejbola bumba vai jogas paklājs – praktiska un noderīga dāvana veselīga dzīvesveida entuziastam.

Protams, ka hobiji nebeidzas ar sportu vien. Daudziem vīriešiem patīk brīvdienās braukt medīt vai makšķerēt, kamēr sezona atļauj. Tādā gadījumā veikala Ieroči dāvanu karte būs laba izvēle. Veikala piedāvājumā ir viss nepieciešamais makšķerēšanai, medīšanai un tūrismam.

4. Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā

Dāvanas kolēģiem

Dāvanu karte restorānā ir universāla dāvana par ko priecātos visi. Šī ir tā dāvana ar kuru nevar nošaut greizi praktiski nekādā gadījumā, jo kuram gan nepatīk atpūsties un izbaudīt gardas vakariņas? Vienīgā lieta, kas jāņem vērā, ir kolēģa ēšanas paradumi. Tad attiecīgi izdosies iepriecināt ar labu ēdienkarti, plašu dzērienu izlasi un sātīgām porcijām.

Piemērota dāvana dzimšanas dienā varētu būt kāda izsmalcināta restorāna apmeklējums, piemēram, restorāns FERMA. Nepiespiesta gaisotne, gardi ēdieni un īstena Latvijas garša. Savukārt vārda dienas apsveikumam laba dāvana būtu kāda bāra apmeklējums, piemēram, bārs Herbārijs. Tas atrodas Rīgas centrā ar skaistu skatu un iespēju baudīt neatkārtojami gardus kokteiļus.

5. Aizraujošs brīvdienu ceļojums

Dāvanas kolēģiem

Vienmēr patīkami dāvanā saņemt kādu atpūtas piedāvājumu. Ceļojums sniegs prieku ikvienam izzinošam un piedzīvojumu kāram cilvēkam. Ja arī tavu kolēģu starpā ir šādi cilvēki, tad brīvdienu ceļojums ir lieliska dāvanas izvēle. Lai izbaudītu ceļot prieku un apskatītu jaunas vietas, nav obligāti jābrauc uz pretējo pasaules malu. Reizēm labākais slēpjas tepat netālu.

Tieši ceļojumi pa Latviju vai tuvākajām kaimiņzemēm mēdz pārsteigt visvairāk. Galvenokārt tāpēc, ka šķiet, ka visu jau zinām. Tomēr cik skaista daba ir gan mums Latvijā, gan arī Lietuvā un Igaunijā. Cik daudz zoo dārzi, pilis un muižas, muzeji un ekskursiju maršruti ir mūsu pašu zemē!

6. Interesants kvests 

Dāvanas kolēģiem

Izzinošam un ziņkārīgam piedzīvojumu meklētājam iesakām izvēlēties oriģinālu dāvanu, kas pārsteigs. Ko tādu, kas ļaus mesties iekšā vēl nepiedzīvotā piedzīvojumā. Labs piemērs ir tematiska kvesta istaba jeb izlaušanās spēle. Kā jau nosaukums vēsta priekša, galvenais spēles uzdevums ir izlausties no slēgtas istabas. To panākt varēs sekojot līdzi spēles organizētāju sarūpētajām norādēm, mīklām un uzdevumiem.

Šī ir dāvana, ko var uzdāvināt vairākiem kolēģiem reizē, jo kvests paredzēts 2-4 cilvēkiem. Kvests varētu būt labs veids, kā kolēģiem satuvināties arī ārpus darba, jo spēles galvenais mērķis ir visiem sadarboties viena mērķa labā. 

7. Relaksējoša SPA procedūra

Dāvanas kolēģiem

Atpūta ir īpaši jauka dāvana gada vai sezonas noslēgumā, kad kopīgi pieveikts kāds svarīgs projekts un beidzot var arī nedaudz uzelpot. Pelnīta atpūta ir lieliska dāvana, ko pasniegt saviem kolēģiem vai darbiniekiem. Labākais atpūtas veids ir SPA piedāvājums, kas ļaus pilnvērtīgi relaksēties un atgūt enerģiju.

Balstoties uz kolēģa personību un interesēm, varēsi arī piemeklēt īpašu SPApiedāvājumu. SPA atpūta ir visai universāla dāvana, jo kuram gan nepatīk paslinkot un atpūsties? Piemēram, ja kolēģim patīk peldēt, kāds atpūtas piedāvājums ar baseinu būs laba izvēle. Ja kolēģim patīk kārtīgi pakarsēties pirtī, tad pirts rituāls ir laba ideja. Un, protams, relaksējošas masāžas ir dāvana, kas patiks ikvienam.

8. Labi pavadīts laiks svaigā gaisā

Dāvanas kolēģiem

Pēc garām dienām ofisa vidē vēl vairāk novērtējam iespēju aizbraukt atpūsties pie dabas un saelpoties svaigu gaisu. Iespēja aizbraukt uz laukiem un atpūsties šķiet ļoti īpaša, tāpēc palutini savus kolēģus ar kādu atpūtas piedāvājumu svaigā gaisā.

Izjādes ar zirgiem ir fantastiska brīvdienu nodarbe un veids, kā labi pavadīt laiku ar mīļoto cilvēku vai draugiem. Zirgiem piemīt īpašs miers un harmonija, kas palīdz relaksēties un visas raizes mest pie malas. Turklāt izjādes iespējamas ne vien aplokā, bet arī skaistā mežā vai pat gar jūras malu. 

Ja kolēģim patīk atrasties pie ūdens un izmēģināt jaunus atpūtas veidus, tad nu jau populāra ir palikusi supošana un SUP atpūta. Tas ir mierīgs, taču patīkams veids, kā atrasties uz ūdens un baudīt klusumu un mieru. Sākot no saulrieta vai saullēkta baudīšanas purvā līdz pat pilsētas iepazīšanai esot uz SUP dēļa. Aktīvās atpūtas cienītājam šāds piedzīvojums noteikti patiks!

9. Jaunām emocijām bagāts lidojums

Dāvanas kolēģiem

Kolēģiem, kuriem patīk izmēģināt ko jaunu un nodoties ekstrēmām emocijām, ir paredzēts šis dāvanas piedāvājums. Kāds no lidojumu veidiem, kas ļaus pacelties vairāku simtu metru augstumā, baudīt vēju matos un prātam neaptveramu skaistumu.

Lidojums ar deltaplānu ir iespēja lūkoties pāri Rīgas centram un sajust fantastiskas emocijas. Lidojums notiek profesionāļa pavadībā, tāpēc satraukumam nav pamata. Iespējams pat sarunāt unikālu lidojuma maršrutu un nolidot gar savu mājvietu. Šī ir laba dāvana, kas ļaus baudīt skaisto skatu un sajust brīvību.

Savukārt lidojums ar paraplānu ir spējīgs sniegt nedaudz ekstremālākas emocijas. Tā ir iespēja gaisā patiešām iztrakoties un ļauties pilnvērtīgam adrenalīnam. Šo lidojuma veidu iespējams baudīt mierīgi un ekstremāli. Izvēloties otro opciju, lidojums būs īsāks, taču emocijām bagātāks, jo instruktors ļaus piedzīvot dažādus trikus un asus apgriezienus. 

10. Iespēja apgūt jaunu prasmi vai iegūt hobiju

Dāvanas kolēģiem

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Ja kolēģis jau kādu laiku plāno atrast jaunu hobiju un izmēģināt savus spēkus vēl nepieredzētā jomā, pārsteidz viņu jau laikus. Uzdāvini kādu oriģinālu un aizraujošu izklaidi, kas ļaus kolēģim ielūkoties kādā interesantā hobijā.

Lielisks piemērs ir niršanas apmācības. Lai arī tas ir sezonāls hobijs, to apgūt iespējams visa gada garumā. Teorētiskās nodarbības laikā tiks gūts priekšstats par zemūdens niršanā izmantojamo aprīkojumu un ekipējumu, kā arī par fiziskajiem un fizioloģiskajiem procesiem, kas ir saistīti ar zemūdens niršanu. Savukārt praktiskās nodarbības laikā tiks veikta niršana zem ūdens pieredzējušu instruktoru vadībā. 

Ja tomēr kolēģis dod priekšroku lidošanai, nevis ūdens baudīšanai, tad laba dāvanas izvēle ir lidojums lidmašīnas simulatorā. Šī ir laba dāvana tiem, kas kaut reizi ir ieminējušies par iespēju pašiem vadīt lidmašīnu. Šis simulators stundas laikā ļaus iejusties pilota jomā, lidot paša izvēlētā maršrutā. Un iespējams pat pielāgot dažādus laika apstākļus – lidot miglā, vētrā vai arī saulainā laikā. Forša pieredze un izklaide vienlaikus!

Citas līdzīgas dāvanu idejas vari atrast rakstu sērijā Ko dāvināt kolēģim.

Lai izdodas iepriecināt kolēģus svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *