Dāvana kolēģiem svētkos

dāvanas kolēģiem

Ar kolēģiem ikdienā pavadām ļoti daudz laika kopā, tāpēc bieži vien kolēģi kļūst par labiem draugiem. Ziemassvētkos un dzimšanas dienās vēlamies iepriecināt arī viņus – pateicībā par atbalstu un palīdzību darba vidē. 

Domājot par labākajiem veidiem, kā atrast piemērotas dāvanas kolēģiem, jāņem vērā vairāki nosacījumi. Dāvanai ir jābūt draudzīgai un vienlaikus arī pietiekami lietišķai. Ja ar kolēģi laika gaitā esi sadraudzējies, tad noteikti zināsi viņa iemīļotos hobijus un intereses. Tas palīdzēs dāvanas izvēlē. Ja tomēr kolēģi neesi ārpus profesionālās vides iepazinis, tad nevar nošaut greizi ar universālu dāvanu.

Visas dāvanu idejas kolēģiem, esam apkopojuši dāvanu katalogā – Dāvanas kolēģiem. Bet te, esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās dāvanu idejas kolēģiem, lai nenāktos domāt, ka tikai dāvanu kartes ir lieliska dāvanu izvēle. Šajā sarakstā esam apkopojuši labākās dāvanas – gan universālas, gan draudzīgas un oriģinālas.

Dāvanu karte interneta veikalā

Dāvanu karte interneta veikalā

Viena no labākajām dāvanu izvēlēm profesionālā darba vidē ir universāla dāvanu karte interneta veikalā. Tādā veidā kolēģis pats pēc savām vēlmēm un vajadzībām varēs izvēlēties sev dāvanu.

Piemēram, interneta veikals 707.lv piedāvā plašu produkcijas klāstu. Kolēģis šajā veikalā varēs atrast nepieciešamās preces ikdienai, ceļošanai, mājai un dārzam, savam auto, dažādas tehnoloģijas, apģērbus un pat lietas ofisam. Ar šādu dāvanu nošaut greizi nav iespējams. Izvēles sniegšana kolēģim pašam ļaus parūpēties par lielisku dāvanu!

Jauna galda spēle

Aizraujošas galda spēles

Ikvienam patīk savās mājās uzaicināt ciemiņus uz kopīgu galda spēļu vakaru. Tas ir veids, kā jautri pavadīt laiku ar saviem tuvākajiem cilvēkiem un izklaidēties pie kādas vīna glāzes.

Ja arī tavs kolēģis ir galda spēļu entuziasts, tad laba galda spēle varētu būt foršs apsveikums vārda vai dzimšanas dienā. Šajā gadījumā tikai jāņem vērā, kādas galda spēles jau ir kolēģa īpašumā.

 

Dāvanu karte hobijam

Dāvanu karte hobijiem

Ikdienā pavadot tik daudz laika kopā ar kolēģiem, iepazīstam viņu intereses un hobijus. Ja vēlies apsveikt kādu kolēģi, kura hobiju pārzini, tad dāvanu karte viņa hobijam varētu būt ļoti laba dāvanas ideja. Tā izrādīs atbalstu un ļaus kolēģim izbaudīt savu hobiju ar jaunu sparu.

Piemēram, ja kolēģim patīk nodarboties ar kādu sporta veidu, tad laba dāvana ir Sportland dāvanu karte. Tad tu sniegsi iespēju viņam sev izvēlēties kādu foršu sporta apģērbu vai inventāru – praktiska un noderīga dāvana veselīga dzīvesveida entuziastam.

 

Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir universāla dāvana par ko priecātos visi. Šī ir tā dāvana ar kuru nevar nošaut greizi praktiski nekādā gadījumā, jo kuram gan nepatīk atpūsties un izbaudīt gardas vakariņas? Vienīgā lieta, kas jāņem vērā, ir kolēģa ēšanas paradumi. Tad attiecīgi izdosies iepriecināt ar labu ēdienkarti, plašu dzērienu izlasi un sātīgām porcijām.

Piemērota dāvana dzimšanas dienā varētu būt kāda izsmalcināta restorāna apmeklējums, piemēram, restorāns FERMA. Nepiespiesta gaisotne, gardi ēdieni un īstena Latvijas garša.

Aizraujošs brīvdienu ceļojums

Ceļojums

Vienmēr patīkami dāvanā saņemt kādu atpūtas piedāvājumu. Ceļojums sniegs prieku ikvienam izzinošam un piedzīvojumu kāram cilvēkam. Ja arī tavu kolēģu starpā ir šādi cilvēki, tad brīvdienu ceļojums ir lieliska dāvanas izvēle.

Lai izbaudītu ceļot prieku un apskatītu jaunas vietas, nav obligāti jābrauc uz pretējo pasaules malu. Reizēm labākais slēpjas tepat netālu. Tomēr cik skaista daba ir gan mums Latvijā, gan arī Lietuvā un Igaunijā. Cik daudz zoo dārzi, pilis un muižas, muzeji un ekskursiju maršruti ir mūsu pašu zemē!

Interesants kvests

Kvests

Izzinošam un ziņkārīgam piedzīvojumu meklētājam iesakām izvēlēties oriģinālu dāvanu, kas pārsteigs. Ko tādu, kas ļaus mesties iekšā vēl nepiedzīvotā piedzīvojumā. Labs piemērs ir kvesta istaba jeb izlaušanās spēle.

Šī ir dāvana, ko var uzdāvināt vairākiem kolēģiem reizē, jo kvests paredzēts 2-4 cilvēkiem. Kvests var būt labs veids, kā kolēģiem satuvināties arī ārpus darba, jo spēles galvenais mērķis ir visiem sadarboties viena mērķa labā.

Relaksējoša SPA procedūra

Atpūta SPA kompleksā

Atpūta ir īpaši jauka dāvana gada vai sezonas noslēgumā, kad kopīgi pieveikts kāds svarīgs projekts un beidzot var arī nedaudz uzelpot. Pelnīta atpūta ir lieliska dāvana, ko pasniegt saviem kolēģiem vai darbiniekiem. Labākais atpūtas veids ir SPA, kas ļaus pilnvērtīgi relaksēties un atgūt enerģiju.

Balstoties uz kolēģa personību un interesēm, varēsi arī piemeklēt īpašu SPApiedāvājumu. SPA atpūta ir visai universāla dāvana, jo kuram gan nepatīk paslinkot un atpūsties?

Labi pavadīts laiks svaigā gaisā

Izjāde ar zirgu

Pēc garām dienām ofisa vidē vēl vairāk novērtējam iespēju aizbraukt atpūsties pie dabas un saelpoties svaigu gaisu.

Izjāde ar zirgiem ir fantastiska brīvdienu nodarbe un veids, kā labi pavadīt laiku ar mīļoto cilvēku vai draugiem. Zirgiem piemīt īpašs miers un harmonija, kas palīdz relaksēties un visas raizes mest pie malas. Turklāt izjādes iespējamas ne vien aplokā, bet arī skaistā mežā vai pat gar jūras malu.

 

Jaunām emocijām bagāts lidojums

Lidojums ar paraplānu

Kolēģiem, kuriem patīk izmēģināt ko jaunu un nodoties ekstrēmām emocijām, ir paredzēts šis dāvanas piedāvājums.

Lidojums ar paraplānu ir spējīgs sniegt ekstremālas emocijas. Tā ir iespēja gaisā patiešām iztrakoties un ļauties pilnvērtīgam adrenalīnam. Šo lidojuma veidu iespējams baudīt mierīgi un ekstremāli. Izvēloties otro opciju, lidojums būs īsāks, taču emocijām bagātāks, jo instruktors ļaus piedzīvot dažādus trikus un asus apgriezienus.

Iespēja apgūt jaunu prasmi vai iegūt hobiju

Niršanas apmācības

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Ja kolēģis jau kādu laiku plāno atrast jaunu hobiju un izmēģināt savus spēkus vēl nepieredzētā jomā, pārsteidz viņu jau laikus. Uzdāvini kādu oriģinālu un aizraujošu izklaidi,

Lielisks piemērs ir niršanas apmācības. Teorētiskās nodarbības laikā tiks gūts priekšstats par zemūdens niršanā izmantojamo aprīkojumu, ekipējumu, kā arī par fiziskajiem procesiem, kas ir saistīti ar zemūdens niršanu. Un praktiskās nodarbības laikā tiks veikta niršana zem ūdens instruktoru vadībā.

 

Citas līdzīgas dāvanu idejas vari atrast rakstu sērijā Ko dāvināt kolēģim.

Lai izdodas iepriecināt kolēģus svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *