Ziemassvētku dāvana vecākiem

Ziemassvētku dāvanas vecākiem

Ziemassvētku laikā gaisā virmo īpaša noskaņa. Gada beigās vēlamies pavadīt laiku kopā ar saviem tuviniekiem un it īpaši vecākiem. Tieši viņus vēlamies iepriecināt no sirds, uzdāvinot ko mīļu un arī vērtīgu.

Visas dāvanu idejas vecākiem, var apskatīt mūsu izveidotajā dāvanu apkopojumā – Dāvanas vecākiem. Savukārt, te eam apkopojuši, mūsuprāt, labākās Ziemassvētku dāvanu idejas, kas patiktu vecākiem. Tās ir gan praktiskas dāvanas ikdienai, gan arī neparastākas sajūtu dāvanas īpašai dienai vai izbraucienam. Lai izdodas no sirds pārsteigt un iepriecināt arī šajos svētkos!

Kopīga svētku fotosesija

Fotosesija

Ziemassvētki jeb gada izskaņa ir lielisks laiks, kad iemūžināt pa gadu piedzīvoto un apkopot izdarīto. Viens labs veids, kā to izdarīt, ir ar fotoattēlu palīdzību.

Kopīga fotosesija vecākiem varētu būt fantastiska dāvanas ideja. Balstoties uz situāciju, iespējams, vecāki ļoti novērtētu kopīgu ģimenes fotosesiju ar bērniem un pat mazbērniem. Viņiem tas nozīmētu daudz.Izdotos izveidot skaistas apsveikuma kartītes vai izprintētas kopīgu attēlu, ko pielikt svētkos pie sienas.

Termoss izbraucieniem pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Kas var būt labāk par garām pastaigām svaigā gaisā kopā ar sev mīļu cilvēku. Atnākot drēgnajam laikam, aizvien biežāk rodas vēlme garajās pastaigās līdzi paņemt siltu kafiju. Tieši tāpēc termoss ir viena no praktiskākajām dāvanām, ko varat uzdāvināt vecākiem, ja viņiem patīk pavadīt laiku pie dabas.

Ja tomēr grūti atrast tieši vecākiem piemērotu termosu, iespējams, prātīgāk šo izvēli atstāt viņu ziņā. ŪdensPudele.lv interneta veikala dāvanu karte ļaus šo izvēli veikt viņiem pašiem.

Dāvanu karte interneta veikalā

Dāvanu karte interneta veikalā

Ziemassvētkos lieliska dāvanas izvēle ir kas tāds, kas ļaus parūpēties par vecāku veselību un labsajūtu. Un praktiskas dāvanas vecāki spēs patiesi novērtēt.

Piemēram, ja jau kādu laiku viņi abi plāno iegādāties jaunas lasāmās brilles, brilles ikdienai vai kvalitatīvas saulesbrilles, tad laba dāvanas izvēle būtu dāvanu karte interneta veikalā, kur būs iespējams iegādāties brilles, optikas veikalā Outlet Optika.

Kafijas automāts gardai kafijai

Kafijas automāts

Jo praktiskāka un ikdienā noderīgāka būs Ziemassvētku dāvana, jo vairāk to spēs novērtēt dāvanas saņēmēji, šajā gadījumā – vecāki. Ziemassvētki ir laiks, kad vecākus var palutināt ar kādu īpašāku un ekskluzīvāku dāvanu. Un kafijas automāts ir viens no šādas dāvanas variantiem.

Ja taviem vecākiem ļoti garšo augstas kvalitātes kafija, tad kafijas automāts būs lieliska dāvana. Tas ļaus baudīt gardu un kvalitatīvu rīta kafiju mājas apstākļos.

Garda un izzinoša vīna degustācija

Vīna degustācija

Ja taviem vecākiem garšo vīns, tad laba dāvana ir vīna degustācija. Tā ļaus abiem aizbraukt uz restorānu, nobaudīt dažādus Latvijas vīnus un uzzināt par tiem vairāk. Kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību. Ar tādu vēlējumu šo dāvanu var arī pasniegt.

Vienā no piedāvājumiem ir iekļauta 4 vīnu degustācija abiem vecākiem, kam pielikumā vēl ir dažādu sieru veidi. Vecāki varēs doties lieliskā garšu piedzīvojumā. Šī ir izsmalcināta un garšām bagāta dāvana, kas tiks novērtēta.

Gaisa kvalitātes mērītājs

Interjera dekors - Gaisa kvalitātes mērītājs

Zema gaisa kvalitāte būtiski ietekmē cilvēku pašsajūtu. Rodas galvassāpes, koncentrēšanās problēmas un pat ilgtermiņa veselības problēmas. Pavadot ilgu laiku iekštelpās, šīs sajūtas mēģinām labot ar papildus tasi kafijas. Tomēr īstais problēmas cēlonis bieži vien ir slikta gaisa kvalitāte. Lai to risinātu, pirmais solis ir apzināties gaisa kvalitāti telpā. Parūpējies par vecāku veselību un pašsajūtu ar gaisa kvalitātes mērtītāju.

Gaisa kvalitātes mērītājs viegli uztveramā veidā norādīs uz gaisa kvalitāti. Šī dāvana vienlaikus ir arī gaumīgs interjera dizaina elements.

Pārvietojamās pirtiņas noma

Pirts ar piegādi

Ja vecākiem stindzinošās ziemas laikā patīk kārtīgi sasildīties un, iespējams, arī iet peldēties piemājas dīķī vai džakuzi, tad pārvietojamā pirts ir lielisks sabiedrotais. Pirts rituāli un atpūta pirtī tagad ir pieejama jebkurā vietā un laikā. Ja pasūtīsi vecākiem pārvietojamo pirtiņu, viņi būs bezgala laimīgi par iespēju kārtīgi sakarsēties.

Tagad ir tik vienkārši paņemt pirti sev līdzi, lai kur Jūs dotos: uz medībām vai zveju vai garākā atpūtā pie dabas. Pārvietojamās pirts noma lieliska dāvana vecākiem, kas netiks novērtēta par zemu!

Lidojums ar gaisa balonu pāri Latvijas laukiem

Lidojums ar gaisa balonu

Vecāki ir tie cilvēki, kas mums dzīvē visvairāk palīdzējuši un izveidojuši mūsu personību. Viņiem, vairāk kā jebkuram citam, Ziemassvētkos gribam pateikt paldies un palutināt ar ko īpašu. Ja arī tu domā līdzīgi, tad ekskluzīva dāvana varētu būt īstā izvēle.

Piedzīvojums, kas abiem vēl ilgi paliks atmiņā, ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir piedāvājums, kas ir aktīvs visa gada garumā. Vecāki varēs izvēlēties pēc Latvijas skaistās dabas – kādu skatu izbaudīt. Apskatīt sniegoto ziemu, krāšņo rudeni, zaļovasaru vai ziedošo pavasari.

Kopīgas deju nodarbības

Deju kursi

Kad pienāk gada beigas, vienmēr aktuālas ir jaungada apņemšanās un nevienam nav noslēpums, ka vispopulārākais mērķis ir vairāk kustēties. Lai apņemtos savu mērķi noturēt, uzdāvini vecākiem deju kursus. Tādā veidā viņi kopīgi pavadīs kvalitatīvu laiku, apgūs jaunu prasmi un vienlaikus arī kārtīgi izkustēsies.

Izvēloties piemērotāko deju –  tā var būt pilnīgi jauna deja vai arī klasiskā valša zināšanu atsvaidzināšana. Galvenais dāvanas mērķis ir parūpēties par vecākiem izkustēšanos kā arī labi pavadītu laiku.

Aizraujoša galda spēle

Aizraujošas galda spēles

Spēles vienmēr ir vienojušas kopā vairāku paaudžu cilvēkus un devušas iespēju ģimenei sanākt kopā, jautri pavadot laiku. Tieši tāpēc aizraujoša galda spēle būs lieliska dāvana vecākiem. To viņi varēs spēlēt gan ikdienā divatā, gan kopā ar bērniem un mazbērniem. Tu ne tikai uzdāvināsi praktisku dāvanu, bet arī jautrus, kopā pavadītus mirkļus.

Aizraujošas galda spēles ir salīdzinoši daudz un dažādas. Sākot ar kāršu spēlēm, kuras var paņemt līdzi dodoties ārpus mājas, beidzot ar klasiskām galda spēlēm, kuras visērtāk ir spēlēt mājās uz galda.

Relaksējoša un ārstnieciska SPA procedūra

Relaksējošā masāža

Kad vēl, ja ne Ziemassvētku sezonā, var atļauties pilnīgai relaksācijai un atpūtai? Šis ir laiks, kad vairāk var padomāt par veselību, aizvadot garos ziemas vakarus.

Gada beigās vecāki noteikti ir pelnījuši pabūt divatā citā atmosfērā, kopīgi baudot nomierinošus un ārstnieciskus SPA rituālus un procedūras. Tā ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, kas izrādīs rūpes un mīlestību pret vecākiem. Atpūta, kas noteikti ir vajadzīga ikviena vecākiem.

 

Garda tēja

Kvalitatīva Tēja

Viens no paliekošākajiem dzērieniem cilvēces vēsturē ir tēja. Tā ir saglabājusi savu nemainīgo vērtību jau gadiem ilgi. Tēja tik tiešām ir kas vairāk kā tikai dzēriens. Tā ir labas veselības dāvana, dāvana apzinātībai un dāvāta iespēja satikties pie tējas tases. Tieši tāpēc tā ir laba dāvana vecākiem.

Tējas ir daudz un dažādas, sākot ar beramajām tējām, beidzot ar tēju maisiņos. Arī garšas ir daudz un dažādas-zaļā, melnā u.c. Tāpēc noskaidro, kāda tēja taviem vecākiem garšo vislabāk, lai ar savu dāvanu trāpīt tieši mērķī.

Silta vilnas sega

Vilnas sega

Siltu, mīkstu un kvalitatīvu vilnas segu vecāki noteikti spēs novērtēta. Ja izvēlēsies vecākiem dāvināt šādu dāvanu, tad sniegsi ne vien siltu segu, bet arī citas radītās vilnas labās īpašības.

Vilnai ir gan laba termoregulācija, kas ziemā sasildīs un vasarā atvēsinās, gan ārstnieciskas īpašības. Bet katrai vilnai ir savas labās īpašības, tāpēc noteikti iesakām iepazīties ar to īpašībām pirms iegādāties vecākiem šādu dāvanu.

Personalizēts sienas kalendārs

Personalizēts kalendārs

Skaista dāvanas ideja, kas būs piemērota abiem vecākiem, ir personalizēts sienas kalendārs. Lai dāvanu padarītu īpaši mīļu, kalendārā iesakam iekļaut īpašas un mīļas fotogrāfijas, gan ar bērniem, gan mazbērniem, gan citiem skaistiem dzīves notikumiem.

Šī būs praktiska un reizē ļoti mīļa dāvana kā arī, tā spēs papidlināt ikvienas telpas interjeru.

Siltas istabas čības

Siltas čības

Iestājoties vēsākam laikam, rodas arvien lielāka vēlme aizvadīt brīvo laiku siltumā, omulībā, kopā ar saviem mīļajiem – mājās. Tāpēc, dāvana siltas istabas čības, kas burtiski sniegs siltumu, tiks augsti novērtēta.

Vecāki priecāsies par šādu dāvanu – jo tā ir gan praktiska, gan ikdienā noderīga. Iesakam izvēlēties kvalitatīvas istabas čības, lai tās, vecākiem spētu kalpot pēc iespējas ilgāku laiku un sasildīt aukstajos ziemas vakaros.

Lai izdodas atrast lieliskas Ziemassvētku dāvanas!

Bet, ja šajā sarakstā neatradi meklēto, tad ieskaties dāvanu ideju rakstā kā Ziemassvētku dāvanas mammai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *