Ziemassvētku dāvana vecākiem

Ziemassvētku dāvanas vecākiem

Ziemassvētku laikā gaisā virmo īpaša noskaņa. Gada beigās vēlamies pavadīt laiku kopā ar saviem tuviniekiem un it īpaši vecākiem. Tieši viņus vēlamies iepriecināt no sirds, uzdāvinot ko mīļu un arī vērtīgu.

Esam apkopojuši labākās Ziemassvētku dāvanu idejas, kas patiktu vecākiem. Tās ir gan praktiskas dāvanas ikdienai, gan arī neparastākas sajūtu dāvanas īpašai dienai vai izbraucienam. Lai izdodas no sirds pārsteigt un iepriecināt arī šajos svētkos!

1. Termoss izbraucieniem pie dabas

Kas var būt labāk par garām pastaigām svaigā gaisā kopā ar sev mīļu cilvēku. Atnākot drēgnajam laikam, aizvien biežāk rodas vēlme garajās pastaigās līdzi paņemt siltu kafiju. Tieši tāpēc termoss ir viena no praktiskākajām dāvanām, ko varat uzdāvināt vecākiem, ja viņiem patīk pavadīt laiku pie dabas.

Ja tomēr grūti atrast tieši vecākiem piemērotu termosu, iespējams, prātīgāk šo izvēli atstāt viņu ziņā. ŪdensPudele.lv interneta veikala dāvanu karte ļaus šo izvēli veikt viņiem pašiem.

2. Garda un izzinoša vīna degustācija

Ja taviem vecākiem garšo vīns, tad laba dāvana ir vīna degustācija. Tā ļaus abiem aizbraukt uz Tavernas restorānu, nobaudīt dažādus Latvijas vīnus un uzzināt par tiem vairāk. Kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību. Ar tādu vēlējumu šo dāvanu var arī pasniegt.

Šajā piedāvājumā ir iekļauti 4 vīnu degustācija abiem vecākiem, kam pielikumā vēl ir 4 dažādu sieru veidi. Vecāki varēs doties lieliskā garšu piedzīvojumā pa pašu latviešu zemi. Šī ir izsmalcināta un garšām bagāta dāvana, kas tiks novērtēta.

3. Lidojums ar gaisa balonu pāri sniegotajiem laukiem

Vecāki ir tie cilvēki, kas mums dzīvē visvairāk palīdzējuši un izveidojuši mūsu personību. Viņiem, vairāk kā jebkuram citam, Ziemassvētkos gribam pateikt paldies un palutināt ar ko īpašu. Ja arī tu domā līdzīgi, tad ekskluzīva dāvana varētu būt īstā izvēle. Piedzīvojums, kas abiem vēl ilgi paliks atmiņā, ir lidojums ar gaisa balonu.

Tas ir piedāvājums, kas ir aktīvs visa gada garumā. Vecāki varēs izvēlēties pēc Latvijas skaistās dabas – kādu skatu izbaudīt. Apskatīt sniegoto ziemu, krāšņo rudeni, zaļovasaru vai ziedošo pavasari. Ziemassvētku laikā baudīt piesnigušos laukus un aizsalušās upes un ezerus varētu būt patiesi maģiski.

Lidojums norisinās stundas laikā un katrs no tiem ir pavisam unikāls. Pacelšanās notiek lēni un pakāpeniski, savukārt nolaišanās vienmēr ir pārsteigums lokācijas ziņā. Šāds piedzīvojums katram vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina. Ja vecāki ne reizi nav lidojuši gaisa balonā, tad ir īstais laiks viņiem šo iespēju sniegt!

4. Gaisa kvalitātes mērītājs

Zema gaisa kvalitāte būtiski ietekmē cilvēku pašsajūtu. Rodas galvassāpes, koncentrēšanās problēmas un pat ilgtermiņa veselības problēmas. Pavadot ilgu laiku iekštelpās, šādas sajūtas mēģinām labot ar papildus tasi kafijas. Tomēr īstais problēmas cēlonis bieži vien ir slikta gaisa kvalitāte. Lai to atrisinātu, pirmais solis ir apzināties gaisa kvalitāti telpā, kurā atrodamies. Parūpējies par vecāku veselību un pašsajūtu ar gaisa kvalitātes mērtītāju.

Gaisa kvalitātes mērītājs viegli uztveramā veidā norādīs uz gaisa kvalitāti un nepieciešamību to uzlabot. Šī dāvana vienlaikus ir arī gaumīgs interjera dizaina elements.

ziemassvētku dāvanas

5. Kopīga svētku fotosesija

Ziemassvētki jeb gada izskaņa ir lielisks laiks, kad iemūžināt pa gadu piedzīvoto un apkopot izdarīto. Viens labs veids, kā to izdarīt, ir ar fotoattēlu palīdzību. Kopīga fotosesija vecākiem varētu būt fantastiska dāvanas ideja. Balstoties uz situāciju, iespējams, vecāki ļoti novērtētu kopīgu ģimenes fotosesiju ar bērniem un pat mazbērniem. Viņiem tas nozīmētu daudz.

Izdotos izveidot skaistas apsveikuma kartītes vai izprintētas kopīgu attēlu, ko pielikt svētkos pie sienas. Svētku fotosesijas parasti tiek piedāvātas ar skaistām dekorācijām un gaismiņām, īpaši Ziemassvētkos. Turklāt ģimenes dāmām būs prieks par iespēju sapucēties un pagozīties kameras priekšā. 

6. Dāvanu karte optikā

Ziemassvētkos lieliska dāvanas izvēle ir kas tāds, kas ļaus parūpēties par vecāku veselību un labsajūtu. Ja jau kādu laiku viņi abi plāno iegādāties jaunas lasāmās brilles vai brilles ikdienai, tad laba dāvanas izvēle būtu dāvanu karte optikā. Tad vecāki varēs iegādāties jaunas brilles un vēl pie tam bez maksas pārbaudīt savu redzi.

Tā kā dāvanu karti var izmantot gada garumā, tad, iespējams, viņiem nepieciešamas jaunas saulesbrilles pavasarim un vasarai. Mūsdienās iespējams izvēlēties dažādus briļļu ietvarus, kas piemērotas sejas formai, gaumei un vēlmēm. Iespējams arī pasūtīt optiskās saulesbrilles, kas paliek par ar vien populārāku izvēli.

7. Galda spēle

Spēles vienmēr ir vienojušas kopā vairāku paaudžu cilvēkus un devušas iespēju ģimenei sanākt kopā, jautri pavadot laiku. Tieši tāpēc aizraujoša galda spēle būs lieliska dāvana vecākiem. To viņi varēs spēlēt gan ikdienā divatā, gan kopā ar bērniem un mazbērniem. Tu ne tikai uzdāvināsi praktisku dāvanu, bet arī jautrus un kopā pavadītus mirkļus.

Aizraujošas galda spēles ir salīdzinoši daudz un dažādas. Sākot ar kompaktām kāršu spēlēm, kuras varēsi paņemt līdzi dodoties ārpus mājas, beidzot ar klasiskām galda spēlēm, kuras visērtāk būs spēlēt mājās uz galda.

8. Kopīgas deju nodarbības

dāvanas vecākiem ziemassvētkos

Kad pienāk gada beigas, vienmēr aktuālas ir jaungada apņemšanās un nevienam nav noslēpums, ka vispopulārākais mērķis ir vairāk kustēties. Lai apņemtos savu mērķi noturēt, uzdāvini vecākiem deju nodarbības. Tādā veidā viņi kopīgi pavadīs kvalitatīvu laiku, apgūs jaunu prasmi un vienlaikus arī kārtīgi izkustēsies.

Izvēlies kādu deju labprātāk vecāki gribētu apgūt. Tā var būt pilnīgi jauna deja vai arī klasiskā valša zināšanu atsvaidzināšana. Galvenais dāvanas mērķis ir parūpēties par vecākiem izkustēšanos kā arī labi pavadītu laiku. 

9. Garda tēja

Viens no paliekošākajiem dzērieniem cilvēces vēsturē ir tēja. Tā ir saglabājusi savu nemainīgo vērtību jau gadiem ilgi. Tēja tik tiešām ir kas vairāk kā tikai dzēriens. Tā ir labas veselības dāvana, dāvana apzinātībai un dāvāta iespēja satikties pie tējas tases. Tieši tāpēc tā ir laba dāvana vecākiem.

Tējas ir daudz un dažādas, sākot ar beramajām tējām, beidzot ar tēju maisiņos. Arī garšas ir daudz un dažādas-zaļā, melnā u.c. Tāpēc noskaidro, kāda tēja taviem vecākiem garšo vislabāk, lai ar savu dāvanu trāpīt tieši mērķī.

10. Pārvietojamās pirtiņas noma

dāvanas vecākiem ziemassvētkos

Ja vecākiem stindzinošās ziemas laikā patīk kārtīgi sasildīties un, iespējams, arī iet peldēties piemājas dīķī vai džakuzi, tad pārvietojamā pirts ir lielisks sabiedrotais. Pirts rituāli un atpūta pirtī tagad ir pieejama jebkurā vietā un laikā. Ja pasūtīsi vecākiem pārvietojamo pirtiņu, viņi būs bezgala laimīgi par iespēju kārtīgi sakarsēties.

Tagad ir tik vienkārši paņemt pirti sev līdzi, lai kur Jūs dotos: uz medībām vai zveju, garākā atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem. Pārvietojamā pirts ir uzstādāma, kur vēlaties un tas neprasīs nekādu piepūli. Pārvietojamās pirts noma ir lieliska dāvana vecākiem, kas netiks novērtēta par zemu!

dāvanas ar ātru piegādi

11. Relaksējoša SPA procedūra

Kad vēl, ja ne Ziemassvētku sezonā, var atļauties pilnīgai relaksācijai un atpūtai? SPA atpūta Latvijā – gan Rīgā, gan ārpus tās nemitīgi attīstās. Gada beigās vecāki noteikti ir pelnījuši pabūt divatā citā atmosfērā, kopīgi baudot nomierinošus SPA rituālus un procedūras. Tā ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, kas izrādīs rūpes un mīlestību pret vecākiem.

Viena lieliska izvēle ir mālu terapija un masāža pārim, kuras laikā baudīt mieru un klusumu. Šis ir tradicionāls Arābu pirts rituāls, kas dziļi attīra poras un veic dziļu ādas mitrināšanu. Tvaika aromāts uzlabo elpošanu un rada mierpilnu sajūtu. Pēc kārtīgas sasildīšanās pirtī sekos relaksējoša masāža vecākiem vienlaicīgi vienā telpā.

Ziemassvētki ir lieliski piemērots laiks, lai atpūstos un kļūtu tuvākiem.  Romantiska atpūta diviem ir labākais atpūtas veids.

12. Sātīgs viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Ja vēlies abiem vecākiem ļaut sajusties kā karalim ar karalieni, tad laba ideja būtu uzdāvināt viņiem ceļojumu uz kādu no Latvijas pilīm vai muižām. Piedāvājam apmeklēt Jaunpils pili, kurā iespējama ekskursija pa pili, iejūtoties barona un baroneses tēlā. Taču vislabākā brauciena daļa ir sātīgas viduslaiku vakariņas sveču gaismā.

Vecāki varēs baudīt gardu maltīti un glāzi vīna vai kvasa kopā ar īpaši izmeklētiem ēdieniem no viduslaikiem. Jaunpils krogs jau izsenis zināms ar lieliskiem viduslaiku ēdieniem, kas ēdam ar rokām vai koka karotēm. Viduslaiku mielasts Jaunpils pilī vecākus aizvedīs vēsturiskā garšu ceļojumā, ko atcerēties vēl ilgi. 

Kategorijā Restorānu piedāvājumi vari izvēlēties jebkuru citu restorānu, kas būs lieliska dāvana vecākiem. Dāvanu karte ļaus viņiem sapucēties un aiziet izbaudīt dāvanu pašiem ērtā dienā un laikā. Ziemassvētkos restorānos mājo īpaši nepiespiesta un omulīga gaisotne.

13. Brīvdienu ceļojums divatā uz leduskritumiem Igaunijā

Ziemassvētki ir labākais laiks, lai baudītu atpūtu. Tomēr tas nenozīmē, ka atpūta jābauda esot mājās – tam vienmēr laika pietiks. Iespējams, taviem vecākiem patīk atpūsties un ceļot vienlaicīgi. Tad lieliska dāvanas izvēle ir jauks brīvdienas ceļojums autobusā. Ekskursija uz Tallinu, kur baudīt vecpilsētas šarmu, piesnigušās ainavas un elpu aizraujošos leduskritumus.

Šis ir īsti ziemīgs vienas dienas ceļojums diviem uz Keilas un Jegalas leduskritumiem un Tallinas  Marcipāna muzeju. Ceļojumā vecāki varēs apskatīt visizcilākos Igaunijas dabas brīnumus, satriecošo Keilas leduskritumu, vareno Jegalas leduskritumu un iepazīt Baltijas viduslaiku sirdi Tallinu ar saldu Marcipāna garšu. Ceļojums diviem uz Tallinu ir lielisks pārsteigums vecākiem, kas ļaus kārtīgi atpūsties un izbaudīt kaimiņzemes dabu.

Lai izdodas atrast lieliskas Ziemassvētku dāvanas!

Citas līdzīgas dāvanas meklē rakstu sadaļā Dāvanas vecākiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *