Dāvana kolēģim aizejot no darba

dāvana kolēģim

Darba vidē mēdzam savus kolēģus iepazīt visai labi un reizēm pat sadraudzēties. Brīdī, kad kolēģis grasās iet prom no darba, jauks žests ir pasniegt viņam kādu dāvanu. Ko tādu, kas atgādinās par kopā piedzīvoto, pateiks paldies par padarīto un novēlēs veiksmi turpmākajā profesionālajā izaugsmē.

Šajā rakstā piedāvājam 10 lieliskas dāvanu idejas, kas iepriecinās kolēģi – atpūtai, praktiskiem pirkumiem un izklaidei.

1. Dāvanu karte gaumīgā restorānā ar labu ēdienkarti

dāvanas kolēģim

Ikvienam patīk saņemt dāvanu, kas sniegs labi pavadītu atpūtu un gardu maltīti. Restorāna apmeklējumu iespējams uzdāvināt divējādi – dāvanas saņēmēju vienkārši aizvedot uz smalku restorānu vai izvēloties dāvanu karti. 

Dāvanu karte restorānā ļaus kolēģim kārtīgi nosvinēt viena dzīves posma izskaņu. Kolēģis varēs sapucēties un ar savu otro pusīti doties romantiskās vakariņās uz kādu restorānu, ko tu būsi izvēlējies. Ja tomēr šo izvēli veikt nevēlies vai par to satraucies, tad ir iespēja izvēlēties arī apvienotu restorānu dāvanu karti.

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ļaus dāvanas saņēmējam izvēlēties starp 10 dažādiem restorāniem. Kolēģis pats varēs pēc savas gaumes, restorāna ēdienkartes un atmosfēras izvēlēties sev piemērotāko, kur arī baudīt gardu maltīti un vakaru.

2. Labs rokas pulkstenis

dāvanas kolēģim

Elegants rokas pulkstenis ir lieliska dāvanas ideja profesionālajā vidē gan kolēģiem, gan darba devējiem. Tā kā labs rokas pulkstenis noteikti maksās dārgāk, tad tā ir laba dāvanas ideja, ko pasniegt no visas darba komandas vai vairākiem kolēģiem kopā.

Ar novēlējumu vienmēr būt punktuālam un vadīt organizētas dzīves ikdienu, elegants rokas pulkstenis ir dāvana, kas tiks novērtēta. Bieži vien dāvanu karte ir lieliska izvēle tāpēc, ka dāvanas saņēmējs pats par noteikto summu varēs izvēlēties sev piemērotāko. Gaumes jautājums tomēr var atšķirties un pats galvenais, lai kolēģim pulksteni gribētos valkāt katru dienu.

3. Dāvanu karte skaistu rotaslietu veikalā

dāvanas kolēģim

Ja dāvana tiek meklēta kolēģei, tad kas skaists un sievišķīgs būs tieši laikā. Reizēm kolēģus iepazīstam pietiekami labi, lai pārzinātu viņu gaumi un intereses. Tomēr reizēm tas tā arī nenotiek, paliekot neziņai par to, kas ir labākā dāvana svētkos. Šajā gadījumā laba dāvana kolēģes aiziešanai būtu skaistas un mirdzošas rotaslietas ar novēlējumu turpināt spoži mirdzēt kā līdz šim, piemēram, ar skaistiem auskariem.

Skaistas rotaslietas ir sievišķīga un universāla dāvana, īpaši, ja tiek izvēlēta dāvanu karte. Balstoties uz savu personīgo gaumi un ikdienu, sieviete varēs izvēlēties starp spožām un košam rotaslietām un ikdienišķām rotām. Dāvanu karte rotaslietām ir katras sievietes sapnis.

4. Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Aiziešanas no darba iemesli var būt dažādi, taču skaidrs ir viens – pēc jebkura dzīves posma noslēgšanas ir nepieciešams veltīt laiku sev. Atpūsties un atskatīties uz padarīto, jo tikai tad veiksmīgi iespējams doties uz priekšu un sasniegt pārējos mērķus. Labs veids, kā atpūsties, ja nav daudz laika, ko tam veltīt, ir skaistumkopšanas salona apmeklējums.

Piemēram, skaistumkopšanas centrs KOLONNA sniedz iespēju atpūsties vienas dienas laikā – dažu stundu laikā. Vai tas būs jauns matu griezums, košs manikīrs vai kāda atsvaidzinoša sejas ādas procedūra, sieviete izejot no salona jutīsies atpūtusies un enerģijas pilna. 

5. Dāvanu karte zināmā interneta veikalā

Praktiska un universāla dāvana kolēģim jebkuros svētkos vai notikumā ir dāvanu karte interneta veikalā. Tā ir profesionāla dāvana, jo netiek pasniegts nekas pārāk personīgs, turklāt ar šādas dāvanas izvēli nav iespējams nošaut greizi. 

Galvenais ir izvēlēties dāvanu karti populārā interneta veikalā ar plašu un daudzveidīgu izvēli. Dāvanu karte interneta veikalā ļaus kolēģim iegādāties jebko – preces jaunajam darbam, mājai vai dārzam, ceļojumam, hobijam vai veselībai. Universālas dāvanas ir izdevīgas un vienmēr iepriecina, jo noteikti ir nepieciešams kaut kas jauns darba vidē vai mājvietā.

6. Dāvana kolēģa iemīļotajam hobijam

dāvanas kolēģim

Gadījumā, ja kolēģi ir izdevies iepazīt labāk un tu zini viņa iemīļotāko brīvā laika pavadīšanas veidu jeb hobiju, tad dāvanas izvēle var būt šim priekam paredzēta. Dāvana hobijam vienmēr priecē, jo tā izrāda atbalstu un ikvienam ir svarīgi sajust apkārtējo atbalstu pret viņu iecienīto hobiju.

Dāvanu karte hobijam var būt daudzveidīga – tā var būt kāda sporta veikala dāvanu karte vai arī specializētā veikala apmeklēšana. Labāk tomēr ļaut kolēģim pašam izvēlēties savam hobijam nepeiciešamo ekipējumu, gadžetus vai rīkus. Tādā veidā dāvana būs noderīga un izdevusies.

7. Jautra un interesanta galda spēle

Galda spēles ir vērtība, kas vēl nav izgājusi no modes sekojošu iemeslu dēļ – tās atgādina bērnību, ļauj pavadīt laiku kopā ar draugiem un no sirds izpriecāties. Balstoties uz izvēlēto galda spēli, var gan izsmieties, gan arī ļauties draudzīgai sacensībai. Jebkurā gadījumā ar pareizo sabiedrību galda spēļu vakars var izvērsties par vienu varenu piedzīvojumu.

Dāvanu karte galda spēlei ir forša dāvana, ko uzdāvināt ar mērķi ļaut kolēģim labi pavadīt laiku un atslābināties. Tā ir arī lieliska dāvana sālsmaizē, ja gadījumā kolēģis aiziet prom no darba dzīvesvietas maiņas dēļ.

8. SPA atpūta vai pirts kompleksa apmeklējums

SPA atpūta ir patīkamākā dāvana, ko saņemt svētkos. Pēc darba tas ir īpaši nepieciešami – no visa atslēgties, veltīt laiku sev un relaksēties. Lieliska dāvana, ko pasniegt kolēģim no visa kolektīva, ir pelnīta SPA atpūta vai kāds pirts rituāls.

Latvijā ir ļoti daudzi SPA centri, kas piedāvā pilnu atpūtas komplektu – mierpilnas un relaksējošas atpūtas procedūras, pirts rituālus, viesnīcas pakalpojumus, gardas maltītes un brokastis restorānā un skaistu apkārtni. Arī ikdienas steigā SPA atpūta nav liegta, jo ir tik daudzi SPA centri, kas piedāvā lielisku atpūtu un relaksāciju. 

9. Kāds aktīvās atpūtas piedzīvojums

dāvanas kolēģim

Pārzinot kolēģa intereses un brīvā laika pavadīšanas veidus, atradīsi labu dāvanas ideju. Viena no tām ir kāds aktīvās atpūtas piedāvājums, kas atbilstošs kolēģa raksturam un arī sezonai. Ikvienam patīk atpūsties pie dabas un aktīvā atpūta ļauj šo laiku pavadīt vēl aizraujošāk. 

Vasaras sezonā aizraujošs būs kāds ūdens atrakciju veids – brauciens ar ūdens motociklu. Tas ļaus sajust vēju matos, izbaudīt ātrumu un labi pavadīt laiku gan vienam, gan divatā, gan arī ar visu savu ģimeni. Balstoties uz piemērotu dāvanas sezonu, laba alternatīva rudenī un ziemā ir brauciens ar kvadraciklu. Šo aktivitāti iespējams baudīt arī gada vēsajos mēnešos, taču tas arī ļaus kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt laiku svaigā gaisā.

10. Universāla dāvanu karte dažādiem pirkumiem

dāvanas kolēģim

Dāvanu kartes ir īpaši iecienītas dāvanas profesionālajā vidē, jo tās atbrīvo no iespējas, ka dāvana var būs neizdevusies. Dāvanu kartes galvenā priekšrocība ir izvēle, kas līdz ar dāvanu karti tiek uzdāvināta tās saņēmējam. 

Tā ir lieliska dāvana kolēģim aizejot no darba – gan no paša personīgi, gan arī no darba kolektīva vai priekšnieka. Universāla dāvanu karte ir īpaši izdevusies, ja tā sniedz lielu izvēles iespēju. FromMe karte ir viens no labākajiem piemēriem, jo to iespējams izmantot pie dažādiem aktīvās un SPA atpūtas piedāvājumiem, dažādos interneta veikalos, skaistumam un veselībai, sportam un hobijam, ceļojumiem un ikdienai. 

Vairāk dāvanu idejas meklē sadaļā Dāvanas kolēģim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.