Dāvana kolēģim aizejot no darba

dāvana kolēģim

Darba vidē mēdzam savus kolēģus iepazīt visai labi un reizēm pat sadraudzēties. Brīdī, kad kolēģis grasās iet prom no darba, jauks žests ir pasniegt viņam kādu dāvanu. Ko tādu, kas atgādinās par kopā piedzīvoto, pateiks paldies par padarīto un novēlēs veiksmi turpmākajā profesionālajā izaugsmē.

Visas dāvanu idejas kolēģim, esam apkopojuši dāvanu katalogā – Dāvanas kolēģim, bet šajā rakstā piedāvājam 10 lieliskas dāvanu idejas, kas iepriecinās kolēģi – atpūtai, praktiskiem pirkumiem un izklaidei.

Klasisks aksesuārs – rokas pulkstenis

Klasisks rokas pulkstenis

Klasisks un elegants rokas pulkstenis ir lieliska dāvanas ideja profesionālajā vidē gan kolēģiem, gan darba devējiem. Tā kā labs rokas pulkstenis noteikti maksās dārgāk, tad tā ir laba dāvana, ko pasniegt no visas darba komandas.

Ar novēlējumu vienmēr būt punktuālam un vadīt organizētas dzīves ikdienu, elegants rokas pulkstenis ir dāvana, kas tiks novērtēta. Bieži vien dāvanu karte ir lieliska izvēle tāpēc, ka dāvanas saņēmējs pats par noteikto summu varēs izvēlēties sev piemērotāko.

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Aiziešanas no darba iemesli var būt dažādi, taču skaidrs ir viens – pēc jebkura dzīves posma noslēgšanas ir nepieciešams veltīt laiku sev. Labs veids, kā atpūsties, ja nav daudz laika, ko tam veltīt, ir skaistumkopšanas salona apmeklējums

Piemēram, skaistumkopšanas centrs KOLONNA sniedz iespēju atpūsties vienas dienas laikā – dažu stundu laikā. Vai tas būs jauns matu griezums vai košs manikīrs – sieviete izejot no salona jutīsies atpūtusies un enerģijas pilna.

Dāvanu karte gaumīgā restorānā

Dāvanu karte restorānā

Ikvienam patīk saņemt dāvanu, kas sniegs labi pavadītu atpūtu un gardu maltīti. Restorāna apmeklējumu iespējams uzdāvināt divējādi – dāvanas saņēmēju vienkārši aizvedot uz smalku restorānu vai izvēloties dāvanu karti.

Dāvanu karte restorānā ļaus kolēģim kārtīgi nosvinēt viena dzīves posma izskaņu. Kolēģis varēs sapucēties un ar savu otro pusīti doties romantiskās vakariņās uz kādu restorānu, ko tu būsi izvēlējies. Ja tomēr šo izvēli veikt nevēlies vai par to satraucies, tad ir iespēja izvēlēties arī apvienotu restorānu dāvanu karti.

Dāvanu karte rotaslietu veikalā

Dāvanu karte rotaslietu veikalā

Ja dāvana tiek meklēta kolēģei, tad kas skaists un sievišķīgs būs tieši laikā. Reizēm kolēģus iepazīstam pietiekami labi, lai pārzinātu viņu gaumi un intereses. Tomēr reizēm tas tā arī nenotiek, paliekot neziņai par to, kas ir labākā dāvana svētkos.

Šajā gadījumā laba dāvana kolēģes aiziešanai būtu skaistas un mirdzošas rotaslietas ar novēlējumu turpināt spoži mirdzēt kā līdz šim. Skaistas rotaslietas ir sievišķīga un universāla dāvana, īpaši, ja tiek izvēlēta dāvanu karte. Balstoties uz savu personīgo gaumi un ikdienu, sieviete varēs izvēlēties labāko.

Jautra un aizraujoša galda spēle

Stratēģijas galda spēles

Galda spēles ir vērtība, kas vēl nav izgājusi no modes sekojošu iemeslu dēļ – tās atgādina bērnību, ļauj pavadīt laiku kopā ar draugiem un no sirds izpriecāties. Balstoties uz izvēlēto galda spēli, var gan izsmieties, gan arī ļauties draudzīgai sacensībai. Jebkurā gadījumā ar pareizo sabiedrību galda spēļu vakars var izvērsties par vienu varenu piedzīvojumu.

Stratēģijas galda spēles ir forša dāvana, ko uzdāvināt ar mērķi ļaut kolēģim labi pavadīt laiku. Tā ir arī lieliska dāvana sālsmaizē, ja gadījumā kolēģis aiziet prom no darba dzīvesvietas maiņas dēļ.

Dāvanu karte interneta veikalā

Dāvanu karte interneta veikalā

Praktiska un universāla dāvana kolēģim jebkuros svētkos vai notikumā ir dāvanu karte interneta veikalā. Tā ir profesionāla dāvana, jo netiek pasniegts nekas pārāk personīgs, turklāt ar šādas dāvanas izvēli nav iespējams nošaut greizi.

Galvenais ir izvēlēties dāvanu karti populārā interneta veikalā ar daudzveidīgu izvēli. Dāvanu karte interneta veikalā ļaus kolēģim iegādāties jebko – preces jaunajam darbam, mājai vai dārzam vai hobijam.

Brauciens ar ūdens motociklu

Brauciens ar ūdens motociklu

Pārzinot kolēģa intereses un brīvā laika pavadīšanas veidus, atradīsi labu dāvanas ideju. Viena no tām ir kāds aktīvās atpūtas piedāvājums, kas atbilstošs kolēģa raksturam un arī sezonai. Ikvienam patīk atpūsties pie dabas un aktīvā atpūta ļauj šo laiku pavadīt vēl aizraujošāk.

Vasaras sezonā aizraujošs būs kāds ūdens atrakciju veids kā brauciens ar ūdens motocikli. Tas ļaus sajust vēju matos, izbaudīt ātrumu un labi pavadīt laiku gan vienam, gan divatā, gan arī ar visu savu ģimeni.

Dāvana kolēģa iemīļotajam hobijam

Dāvanu kartes hobijiem

Gadījumā, ja kolēģi ir izdevies iepazīt labāk un tu zini viņa iemīļotāko brīvā laika pavadīšanas veidu jeb hobiju, tad dāvanas izvēle var būt šim priekam paredzēta. Dāvana hobijam vienmēr priecē, jo tā izrāda apkārtējo atbalstu pret iecienīto hobiju.

Dāvanu karte hobijam var būt daudzveidīga – tā var būt kāda sporta veikala dāvanu karte vai arī specializētā veikala apmeklēšana. Labāk tomēr ļaut kolēģim pašam izvēlēties savam hobijam nepeiciešamo ekipējumu, gadžetus vai rīkus. Tādā veidā dāvana būs noderīga un izdevusies.

Personalizēta karikatūra

Personalizēta karikatūra

Personalizēta karikatūra – dāvana, kas būs piemērota kolēģim ar labu humora izjūtu. Karikatūru ir oriģināls veidu, kā ”iesaldēt” svarīgu dzīves mirkli.

Šāda dāvanas izvēle ļaus kolēģim gan nedaudz pasmieties par sevi, gan piedzīvot pozitīvas emocijas. Personalizēta karikatūra būs dāvana, kas kolēģi iepriecinās un ikreiz to apskatot, ļaus iegrimt atmiņās par aizejošo darbu.

Atpūta SPA kompleksā

SPA brīvdienas

SPA atpūta ir patīkamākā dāvana, ko saņemt svētkos. Pēc darba tas ir īpaši nepieciešami – no visa atslēgties, veltīt laiku sev un relaksēties. Lieliska dāvana, ko pasniegt kolēģim no visa kolektīva, ir pelnīta SPA atpūta.

Latvijā ir ļoti daudzi SPA centri, kas piedāvā pilnu atpūtas komplektu – mierpilnas un relaksējošas atpūtas procedūras, pirts rituālus, viesnīcas pakalpojumus un gardas maltītes. Arī ikdienas steigā SPA atpūta nav liegta, jo ir tik daudzi SPA centri, kas piedāvā lielisku atpūtu un relaksāciju.

Universāla dāvanu karte dažādiem pirkumiem

Universāla dāvanu karte

Dāvanu kartes ir īpaši iecienītas dāvanas profesionālajā vidē, jo tās atbrīvo no iespējas, ka dāvana var būs neizdevusies. Dāvanu kartes galvenā priekšrocība ir izvēle, kas līdz ar dāvanu karti tiek uzdāvināta tās saņēmējam.

Tā ir lieliska dāvana kolēģim aizejot no darba – gan no paša personīgi, gan arī no darba kolektīva. Universāla dāvanu karte ir īpaši izdevusies, jo tā sniedz lielu izvēles iespēju. FromMe karte ir labs piemērs, jo to iespējams izmantot pie dažādiem aktīvās un SPA atpūtas piedāvājumiem, dažādos interneta veikalos, skaistumam, veselībai un ikdienai.

Izsmalcināts šampanietis

Izsmalcināts šampanietis

Universāla, bet ne mazāk īpaša dāvana kolēģim, kurš dodas prom no darba.

Šī dāvana, būs piemērota tam kolēģim, kurš iespējams nebūs tik ļoti iepazīts, ar kuru būs aizvadīts mazs darba periods kopā. Bet ja tiks izvēlēts, populārs, zināms šampanieša zīmols, ar izvēli nevarēs kļūdīties un izdosies veiksmīgi pārsteigt kolēģi aizejot prom no darba.

 

Ja tomēr vēl neesi atradis īsto dāvanu, tad apskati dāvanu piedāvājumu izbraucienu ar jahtu vai mierīgāku, bet tomēr elpu aizraujošo lidojumu ar gaisa balonu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.