Dāvanas ģimenei ar bērniem

dāvanas ģimenei ar bērniem

Kurš gan būtu pietiekoši traks, lai iedomātos atrast vienu dāvanu, kura patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem? Tu. Meklējot dāvanas ģimenei ar bērniem, uzdevums ir tieši tāds.

Šis saraksts ir pierādījums, ka tas ir iespējams. Dāvanas, kas sajūsminās mazos un kuras labprāt baudīs arī lielie, ir šeit.

Saskaņotas ūdens pudeles

Pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka, izmantojot plastmas maisus vai pudeles, iezogas neliela kauna sajūta…Zinot, kādu kaitējumu dabai nodara plastamas iepakojumi, no to lietošanas cenšamies atradināties mēs visi.

Saņemot dāvanā skaistas ūdens pudeles uzsākt ceļu uz dzīvi bez plastmasas ir viegli un ērti. Tās ir bezgala praktiskas, tādēļ vari būt drošs, ka tava dāvana nekrās putekļus plauktā. To dizains piesaistīs mazos, un lielajiem nebūs kauns šādu pudeli nēsāt līdzi ikdienā.

Mums patīk šīs Aladdin pudeles no udenspudele.lv. Tās pieejamas dažādos izmēros un to vāciņi nodrošinās, ka šis pudeles var mētāties somā bez izlīšanas riska. Izvēloties šo dāvanu, tu palīdzi veikt mazu, stilīgu un ērtu soli ģimenei. Bet lielu visai pasaulei.

Saskaņots apģērbs

saskaņots apģērbs

Nav nekā mīļāka kā redzēt ģimeni saskaņotos apģērbos. Un vēl mīļāk, ja uz tā redzams tik foršs un ģimenes siltumu izsakošs teksts, kā šajā Trūde radītājā apģērbu kolekcijā.

Kapučdžemperi ar uzrakstu “”Vistuvāk, vissiltāk, vismīļāk ir blakus” ir ne tikai piemīlīgi, bet arī praktiski un ērti. Tie ražoti no 80% kokvilnas. Vēsos vakaros šie kapučdžemperi sasildīs visas ģimenes sirsniņas.

Ja šaubies par izmēriem, izvēlies Trude dāvanu karti.

Izjāde ar zirgu

izjāde ar zirgu ģimenei

Vēl viena saulaina sestdiena un vēlreiz jādomā, ko darīt kopā ar ģimeni. Dažas dāvanas ģimenēm ar bērniem šo problēmu atrisina.

Izjāde ar zirgu ir piedzīvojums gan lielajiem, gan mazajiem. Šajā Happy Hobby Horses piedāvājumā iekļauta izjāde diviem pieaugušajiem un diviem bērniem, pastaiga un tējas pauze. Ainavas burvību zirga mugurā nodrošina skaistais Jumpravas muižas parks un vienas no Latvijā vecākajām pilsdrupām. Ja kādu mazo lielie zirgi biedēs, iespējams ar zvēriem iepazīties pamazām un baudīt dienu parkā.

Šī dāvana dāvās skaistu un aizraujošu dienu, pēc kuras mazie iemigs jau mājupceļā.

Noķeriet ļaundari ar Bandido

spēle bandido

Lietainās dienās, kad negribas neko citu kā apsegties ar pledu un šļūkt pa māju maršrutā dīvāns – ledusskapis, izklaidēm nav jāaprobežojas ar televizoru. Galda spēles spēj apvienot lielos un mazos turpat mājās un ļauties jautrai un prātu rosinošai izklaidei vakara garumā.

Galda spēle Bandido no Games4You ir jauka ar to, ka tajā spēlētāji nesacenšas viens pret otru. No cietuma cenšas izbēgt ļaunais bandīts, un visai ģimenei jāsadarbojas, lai viņu apturētu. Spēles princips ir pietiekoši vienkāršs, lai to spētu saprast arī mazie, tomēr tā ir jautra un domāšanu attīstoša dāvana ģimenei ar bērniem.

Galda spēle ir laba dāvana, bet šī neiet pie sirds? Lai vari atrast to, ko meklē, esam apkopojuši stratēģijas galda spēles.

Kvalitatīvs liela izmēra termoss

liels termoss ģimenei

Ja ģimenei, kurai tiek meklēta dāvana, bieži patīk atpūsties kaut kur pie dabas, tad noderīgas var būt ne tikai ūdens pudeles, bet arī kvalitatīvs termoss. Tas ļaus patīkami sasildīties ziemas laikā ar karstu tēju, savukārt svelmes pilnās vasarās ļaus veldzēties ar atspirdzinošu sulu vai ūdeni.

Galvenais ir veikt pareizo izvēli – dāvināt vairākus termosus vai varbūt pietiktu arī ar vienu? Tādi zīmoli, kā, piemēram, Stanley termosi ir pieejami visai lielos izmēros. Turklāt tie ir vieni no kvalitatīvākajiem termosiem, ko iespējams atrast. Lieliska dāvana ģimenei, kam patīk doties ārā kopīgos piedzīvojumos ikvienā gadalaikā!

Ģimenes fotosesija

ģimenes fotosesija

Laiks skrien tik ātri. Mazie aug un viņi nekad vairs nebūs tādi, kā šodien. Lai to nosvinētu, izvēlies dāvanas ģimenei ar bērniem, kuras veidos jaukas atmiņas. Kā fotosesija.

Šajā dienā neviens nepaliks aiz kadra un visi saņems pelnīto uzmanību. Profesionāls fotogrāfs spēs izvilināt smaidu pat no visniķīgākā ģimenes locekļa un visskaistākais, protams, būs rezultāts. Kopīgas bildes, kuras vienmēr paliks daļa no ģimenes vēstures. Laime pilnīga.

Galda spēle The Eyez

the eyez spēle ģimenei

Spēle The Eyez pierāda, ka dāvanas ģimenei ar bērniem var būt gan jautras, gan attīstošas.

Vienkārši sakot, The Eyez ir vecā labā atmiņas spēle. Bet nesteidzies ar secinājumiem. Šī spēle sevī slēpj trikus, kas tās gaitu padarīs piņķerīgāku.

The Eyez izraisīs daudzus pāpratumus un šaubas, kas rezultēsies smieklos un jautrībā. Tās kauliņi ir acis, kuru līdzība ir pietiekoša, lai tās spēlētāji varētu atrast saderīgo pāri, bet pietiekoši atšķīrīgas, lai sev jautātu – vai manas acis mani nemāna?

Atklāj vairāk galda spēļu visai ģimenei Games4You veikalā.

Zeķes priecīgām kājām

stilīgas zeķes ģimenei

Jā, zeķes. Bet ne jau tās, garlaicīgās, kuras uzvelkam kājās no rīta un aizmirstam par tām līdz pat vakaram. Šīs zeķes ir jautras un stilīgas.

Many Mornings zeķes, kuras piedāvā veikals Četras zoles, pārkāpj visus iepriekš zināmos zeķu noteikumus. Katrs Many Mornings zeķu pāris sastāv no divām atšķirīgām, bet tematiski saistītām zeķēm. Šeit atradīsi zeķu dizainus visām vecuma grupām un gaumēm. Ar futbolistiem, pērtiķiem, Frīdu Kalo, ceptām olām un citiem krāsainiem dizainiem.

Puzle Džungļi

puzle

Puzle ir aktivitāte, kura interesēs pašus mazākos, bet, lai pabeigtu šo super-puzli, pieaugušo iesaiste būs garantēta.

Trefl veidotā puzle Džungļi sastāv no 2000 gabaliņiem. Tā būs izklaide, kura aizņems vairākus vakarus, lai rezultātā nonāktu pie džungļu ainavas ar krāsainiem dzīvniekiem. Džungļu zaļie toņi padara puzles salikšanu izaicinošu, bet rezultāts būs skaists un lepnums par paveikto būs tā vērts.

Vairāk puzles atradīsi šeit.

Jaunzēlandes aitas vilnas sega

vilnas sega

Ziemas vakars, dīvāns, tējas krūze, filma. Kas pietrūkst šajā vārdu virknē? Mīksta un silta sega.

Šī vilnas sega no veikala Riija ir īsts dārgums. Tā ražota no Jaunzēlandes aitas vilnas, kas to padara par siltu, tomēr elpojošu palīgu aukstos ziemas vakaros. Atšķirībā no sintētiskajiem plediem, dabīgs aitas vilnas pleds saglabās savas labās īpašības gadiem ilgi un mīļi sasildīs nosalušās kājas visai ģimenei.

Vēl arvien meklē dāvanu ģimenei ar bērniem? Ieskaties mūsu piedāvājumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.