Ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā

Ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā

Jaunavu dzimšanas dienas tiek svinētas no 22. augusta līdz 22. septembrim. Tā ir Zemes zīme, simbolizējot, ka Jaunavas ir praktiskas, kārtīgas un labprāt rūpējas par saviem tuviniekiem. Jaunavas parasti uzrunā sieviešu dzimtē, taču ņem vērā, ka šajā rakstā atradīsi idejas, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā – gan sievietēm, gan vīriešiem.

Esam izveidojuši šo rakstu, lai palīdzētu tev atrast piemērotas dzimšanas dienas dāvanas Jaunavām svētkos. Savu izvēli esam balstījuši uz horoskopa zīmes raksturu un simboliskajām vēlmēm.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Jaunavu raksturu un to, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Jaunavai?

Jaunavām patīk strādāt, līdz ar to šajā zīmē dzimušie novērtēs praktiskas dāvanas, kas noderēs viņu ikdienā. Katrs gadžets un ikdienas priekšmets, kas ļaus Jaunavai darbus izdarīt efektīvāk, būs augstu novērtēts.

Tāpat Jaunavas ļoti novērtē, ja tu pievērs uzmanību viņu interesēm – brīvā laika pavadīšanas veidiem, hobijiem, nodarbēm, pulciņiem utt. Jaunavas mājās vienmēr valda kārtība, tāpēc nevajadzīgi priekšmeti tiks nolikti mājokļa tālākajā stūrī. Tieši tāpēc dāvana hobijam ir lieliska izvēle, jo tā noteikti trāpīs mērķī.

Un ja nu tomēr ir grūti saprast, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā, tad viņas neapvainosies, ja tu vienkārši pajautāsi. Tikai Jaunava pati vislabāk zina, kas viņai noderēs ikdienā. Tāpēc šīs horoskopa zīmes pārstāvji nemaz neapvainojas un labprāt novērtē iespēju pasūtīt dāvanu vai vismaz ieteikt pareizo dāvanas meklēšanas virzienu.

Dāvanas Jaunavām

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Jaunavām pa dažādām kategorijām:

Pasākumi un ceļojumi

Jaunavai patīk skaistas un vērtīgas pieredzes, dodoties vēsturiskā ceļojumā vai izbaudot laika atstātās pēdas mākslā, arhitektūrā un atmosfērā. Kāds ceļojums vai emocionāls pasākums būs tieši laikā Jaunavas dāvanai.

Emocionāla koncerta biļetes

Ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā

Jaunavai patīk apmeklēt skaistus un vērtīgus kultūras pasākumus, tāpēc biļetes vai vienkāršs uzaicinājums kādu pasākumu ir lieliska dāvana Jaunavai. Emocionāls koncerts varētu būt laba izvēle – kāds vērtīgs koncerts, kas aizkustinās un ļaus baudīt skaistu mirkli. 

Tas varētu būt Jaunavas iecienītākais izpildītājs, komponists vai varbūt kāds profesionāls orķestris, kas veido koncertu. Ja Jaunavai būs iespēja skaisti sapucēties un baudīt glaunu vakaru, dāvana būs izdevusies. Aizkustinoši un emocijām bagāti koncerti ir vistiešākā mākslas forma, kas Jaunavai noteikti patiks.

Muzeja apmeklējums

muzeja apmeklējums jaunavai

Tik pat aizraujošs pasākums Jaunavai būs kāda vēsturiska, kultūras muzeja apmeklējums. Tā kā Jaunavai patīk māksla, kas apvienota ar nozīmīgu vēsturi, muzeja apmeklējums ir interesants brīvā laika pavadīšanas veids. Laba un vērtīga muzeja dēļ ir pat vērts doties tālākā izbraucienā, varbūt pat ceļojumā, bet par to vairāk nākošajā dāvanas idejā.

Ir vērts pasekot līdzi tam, kādas izstādes un cik bieži tās mainās konkrētos muzejos – piemēram, pašmāju Nacionālajā Mākslas muzejā. Aši noķert brīdi, kad jubilārs vēl nav bijis uz jaunāko izstādi un izveidot veselu dienu. 

Var, protams, pārsteigt Jaunavu arī ar kādu interesantu un modernu muzeju, uz kuru nav būts. Piemēram, Ilūziju muzeju vai ko tamlīdzīgu.

Dāvanu karte ceļojumam

dāvanu karte ceļojumam

Jaunavai patīk ceļot, taču jēgpilni un ar mērķi. Visiem zināms, ka ceļojums paver jaunu redzējumu uz pasauli un ļauj iegūt jaunas zināšanas. Ierosini ceļojumu ar mērķi – piemēram, aizbraukt apskatīt Vatikānu vai Eiropā lielāko zemūdens pasauli.

Tāpat ir vērts pieminēt, ka Jaunavai patīk ceļot ērti un ar komfortu. Šī nebūs horoskopa zīme, kas novērtēs pārgājienus vai laivu braucienus. Jo elegantāk un patīkamāk, jo labāk. Tāpēc dāvanu karte ceļojumam, kur Jaunava pati varēs izvēlēties ceļojuma ritējumu, būs vislabākais variants. Turklāt, ja nepieciešams, dāvanu kartes summu vienmēr var papildināt.

Nakšņošana Latvijas pilī vai muižā

atpūta pilī

Balstoties uz Jaunavas eleganci un mīlestību pret komfortu, nakšņošana un atpūta pilī varētu būt patīkama dāvana. Atpūtu vienmēr ir patīkami gan dāvināt, gan saņemt, jo tas nodrošina tādu kā saikni starp abiem cilvēkiem. Lai dāvinātu pelnītu atpūtu, ir jāzina saņēmējam piemērotāki atpūtas veidi.

Atpūta pilī ir moderns veids, kā baudīt skaistumu, eleganci un mākslu. Tas vienlīdz ir veids, kā sajust vēsturisko garšu, ilglaicīgāk paliekot konkrētās pils interjerā. Bieži vien nakšņošana pilī ir kā glauna nakšņošana viesnīcā, tikai vēl daudz reizes īpašāka. Nemaz nerunājot par pils restorāniem un citviet arī SPA centriem.

Praktiskas dāvanas

Jaunava novērtē praktiskas lietas, kuras piešķir viņas ikdienai jēgu – palīdz veikt darbus ātrāk, labāk, efektīvāk. Praktiķiem ir piemērotas praktiskas dāvanas – tādas, kas vienmēr noderēs un tiks izmantotas.

Dāvana mājai un dārzam

dāvana mājai un dārzam

Jau tu meklē, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā, tad praktiskas dāvanas mājai un dārzam vienmēr ir laba izvēle. Ja tavai Jaunavai ir privātmāja ar skaistu pagalmu vai varbūt mazdārziņu, tad dāvanu karte dārzam būs tieši laikā. It īpaši jau Jaunavas dzimšanas dienas laikā, kad var sapucēt dārzu skaistajam rudenim un nākošajai ziemai.

Varbūt laba alternatīva varētu būt Mājai un dārzam veikali, kur var atrast labas un noderīgas lietas ne tikai dārzam, bet arī mājoklim. Interjera papildinājums vienmēr ir noderīgs, tuvojoties ziemai varētu iepirkt skaistas dekoratīvās lampiņu virtenes, siltus pledus, dekoratīvos spilvenus utt.

Priekšmets ikdienas organizēšanai

organizācijas dāvana

Jaunavai patīk lietu kārtība – viņas mājoklī vienmēr visam ir jābūt savās vietās, kas pašai Jaunavai ir loģiskas un pieejamas. Sākot ar garšvielu plauktiņu līdz pat drēbju skapja saturam. Ja vēlies iepriecināt Jaunavu ar noderīgu dāvanu, tad organizācijas priekšmeti būs labs un praktisks risinājums.

Tas var būt jebkas, kas palīdzēs Jaunavai organizēt ikdienas lietas. Piemēram, rotaslietu lādīte, kas varētu plesties vairākos stāvos. Tā varētu būt kāda moderna un skaista kumode ar daudz atvilktnēm un brīvo vietu. 

Dāvanu karte auto vai moto veikalā

dāvanu karte auto

Ja dāvana tiek meklēta auto vai moto entuziastam, tad kāda noderīga dāvanu karte šajā jomā varētu būt labs ikdienas papildinājums. Jebkas, kas ļaus Jaunavai atvieglot ikdienu un samazināt tēriņus, būs novērtēta dāvana. Īpaši, ja tā palīdzēs moto sportā, kas ir īpaši dārgs hobijs, ko sezonā piekopt.

Īsteniem auto cienītājiem noteikti noderēs dāvanu karte auto servisā. Tiem, kam šķietami viss jau ir, atliek dāvināt praktiskas ikdienas dāvanas. Šādu dāvanu karti varēs izmantot kā remontam un rezerves daļu piemeklēšanai, tā arī riepu maiņai un auto ķīmisko tīrīšanu, piemēram. Lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā.

Mīksts pleds rudens vakariem

dizaina dāvana pleds

Jaunava novērtēs arī komforta lietas savam mājoklim, kas gan papildinās interjeru, gan arī veicinās patīkamu atpūtu savā mājoklī. Labs variants dāvanai ir mīksts un silts pleds, ko pārsegt pāri gultai vai nolikt uz viesistabas dīvāna vēsākiem vakariem pie TV.

Pleds ir laba dāvana, ko izvēlēties nav grūti – gan pēc izmēriem, gan pēc gaumes. Tas ir labs interjera papildinājums, kas var ieviest krāsu istabā vai tieši otrādāk – skaisti savest visas telpā esošās krāsas kopā. Jebkurā gadījumā, ja pleds būs kvalitatīvs un no mīksta, maiga auduma, tad būs ļoti patīkams. Lieliska dāvana arī visai ģimenei svētkos.

Greznuma lietas un aksesuāri

Jaunava ir pārāk aizņemta ar darbiem, lai pavadītu daudz laika sevis lutināšanā un apbēršanā ar rotām un aksesuāriem. Tāpēc palutini viņu tu – uzdāvinot ko skaistu un vienlīdz universālu, lai Jaunavai nav jālauza galva par to, kā jauniegūto mantu pielietot un saskaņot.

Dabīgo akmeņu rotaslietas

nela gems rotaslietas dāvana

Rotaslietas ir skaista dāvana, ko saņemt svētkos no saviem tuvākajiem cilvēkiem, īpaši no otrās pusītes. Skaista dāvana Jaunavai būs dabīgo akmeņu rotaslietas, kas ļaus viņai mirdzēt jau pa gabalu. Pašmāju zīmols Nela Gems ir laba izvēle, kur iegādāties mirdzošas un vienlīdz elegantas rotaslietas no Swarovski kristāliem.

Tavai Jaunavai varētu patikt kādi Swarovski auskari, ko valkāt gan ikdienā, gan īpašos notikumos un svētkos. Nela Gems rūpējas par to, lai piedāvātie aksesuāri būtu pieejami dažādām gaumēm. Sākot ar nelieliem nagliņauskariem līdz pamanāmām bārkstīm un lieliem, spožiem kristāliem. 

Latvijas dizaina rotas

latvijas dizaina rotas

Jaunavai patīk rotaslietas, kas ir jēgpilnas. Tā kā jau minējām arī Jaunavas mīlestību pret kultūru un vēsturi, tad laba rotaslietu alternatīva varētu būt pašmāju dizaineru rotaslietas ar Latvijas simboliem. Divi zaķi ar vienu šāvienu, jo izvēloties šādu dāvanu, tiek atbalstīti arī pašmāju mazie ražotāji, kas vienmēr tiek augstu vērtēts.

Latvijas dizaina rotaslietas ir vērtīga dāvana, ko pasniegt tuvam draugam vai ģimenes loceklim. Ta ir dāvana, kas ne tikai apliecinās piederību savai zemei, bet kalpos arī par foršu sarunu iesācēju. Nemaz nerunājot par to, cik stilīgi tās izskatīsies. Latvijas dizaina rotaslietas varētu būt Nameja gredzens, dzintara rotas, brīvības zvaigznes, Latvijas valsts kontūras rotaslietas un citas. 

Īpaša ādas josta

ādas josta vīrietim dāvana

Arī rotaslietas un aksesuāri var kalpot par praktiskām lietām, kas pilnveido ikdienu un noder. Laba ādas josta ir lieliska dāvana svētkos gan sievietei, gan vīrietim. Ja vēlies izvēlēties praktisku dāvanu, tad kvalitatīvs garderobes papildinājums vienmēr būs tieši laikā. Arī šeit var mēģināt atrast kādu labu pašmāju zīmolu, kas garantē kvalitāti un vienlīdz pārsteidz ar oriģinalitāti.

Kvalitāte ir kritērijs, ko jostas izvēlē apsvērt kā pirmo un pašu galveno, jo ir svarīgi, lai tā kalpotu gadiem ilgi. Tāpēc laba izvēle ir īstas ādas josta, tā gan izskatīsies eleganti, gan arī labi kalpos savu mūžu. Ādas aksesuāri vīrietim vispār ir laba dāvanas izvēle, lai tas būtu maks, josta vai kāds cits ikdienas priekšmets.

Eleganta datorsoma

datorsoma Ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā

Tiem, kas, ikdienā pārvietojoties, visur līdzi ņemt savu datoru, noderēs skaista un praktiska datorsoma. Arī šī ir praktiska dāvana, kas var kalpot arī par skaistu un stilīgu ikdienas aksesuāru. Šāda dāvana varētu būt laba izvēle tiem, kas nēsā līdzi savu darba datoru un noteikti arī studentiem – lai došanās uz bibliotēku būtu ērtāka.

Galvenais ir parūpēties par to, lai noskaidrotu precīzu jubilāra datora izmēru vai modeli. Šī ir dāvana, kas jāizvēlas ar precizitāti un zināšanām par dāvanas saņēmēju.

Tehnika un sadzīves priekšmeti

Viena no praktiskākajām lietām, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā, vienmēr būs tehnika un sadzīves priekšmeti. Kaut kas tāds, kas atvieglos Jaunavas ikdienu un ļaus mājas darbus veikt ātrāk.

Tvaika gludeklis

tvaika gludeklis

Gludināšana ir process, ko daudzi vērtē kā ļoti nepatīkamu un laikietilpīgu, tāpēc modernais gludināšanas variants ir a tvaika gludekli. To var ērti paņemt vienā rokā un izgludināt apģērba gabalu, kas karājas uz pakaramā. Gludināšana ir salīdzinoši ātri un arī vienkārša, atliek vien izvēlēties labu un kvalitatīvu tvaika gludekļa modeli.

Jaunavām patīk dažādi ērti ikdienas gadžeti, kas atvieglo ikdienu. Taču tiem ir jābūt uzticamiem un pārbaudītiem. Tāpēc pārliecinies par to, ka izvēlētais tvaika gludeklis ir jaudīgs un labi veic savu uzdevumu – gludināt. Galu galā tam ir viens uzdevums, un būtu slikti, ja tas to neveiktu uzdevumu augstumos.

Mini putekļu sūcējs

putekļu sūcējs dāvana

Domājot par to, kādi ikdienas gadžeti vēl varētu būt noderīgi, nonākam pie mini putekļu sūcēja. Mūsdienās ar katru dienu paliek ar vien vairāk dažādu gadžetu, kas atvieglo ikdienu – līdz pat pašām smalkākajām detaļām. Piemēram, pavisam maziņš putekļu sūcējs ir ekstra, kas nav pirmās nepieciešamības priekšmets, bet visnotaļ noderīgs.

Tas ir lieliski piemērots situācijām, kad kaut kas ir izbiris un to gribās ātri savākt. Jo īpaši noderīgs tas ir uz virsmām, ko citādi būtu grūti savākt, piemēram, datora tastatūra. Ja tavai Jaunavai patīk dažādi ikdienas gadžeti, tad šāds variants būtu diezgan interesanta dāvana, ko iegūt savā īpašumā.

Labs blenderis

virtuves iekārtas dāvana

Jaunava priecāsies arī par jebkuru jauno virtuves iekārtu. Gatavošana ir vesels process, kas ne visiem sagādā milzu prieku. Tāpēc ar vien biežāk un vairāk tiek izgudroti dažādi risinājumi, kas atvieglo gatavošanas ilgumu. 

Ja arī tava Jaunava virtuvē pavada ilgu laiku, tad gatavošanu atvieglojoši gadžeti ir forša dāvana. Piemēram, labs blenderis vien jau ir kārtīgs ieguldījums virtuvē. Ar to var gatavot ne tikai ierastos smūtijus, bet arī blendēt karstas zupas, kā arī samalt riekstus miltos, piemēram. Jaudīgs blenderis spēs tikt galā ar visu pieminēto.

Kafijas dzirnaviņas

kafijas dzirnaviņas jaunavai dāvanai

Kārtīgam kafijas cienītājam ir svarīgs katrs kafijas pagatavošanas elements, sākot jau ar pašām kafijas pupiņām. Ja tavai Jaunavai patīk gatavot kafiju pašai, tad labas kafijas dzirnaviņas ir piemērots virtuves papildinājums. Kā labs komplekts šai dāvanai varētu būt arī kvalitatīvas kafijas pupiņas, un dāvana ir gatava.

Protams, var izvēlēties arī ekskluzīvāku dāvanas izvēli, piemēram, uzdāvināt kafijas automātu. Tā bez šaubām būs ikdienu mainoša dāvana, kas atvieglos kafijas pasniegšanu un gatavošanu. Īpaši tad, ja Jaunavai patīk uzlūgt ciemos viesus, ko cienāt ar tasi gardas kafijas. 

Smaržas un ilgi ziedoši ziedi

Jaunava ir diezgan vienaldzīga pret smaržām un kosmētikas līdzekļiem kopumā, tāpēc ir jāpatur prātā, ka Jaunava priekšroku sniedz dabiskiem aromātiem. Tāpēc patīkamu smaržu viņas dzīvē var ienest, piemēram, ar ziedu palīdzību.

Aromātiskā svece ar dabisku smaržu

aromātiskā svece

Jaunavas nav lielākās smaržu cienītājas, īpaši uzspiestu un pārlieku spilgtu smaržu. Tomēr svaigas un patīkamas smaržu notis ir piemērotas jebkuram degunam, arī Jaunavas. Tāpēc skaista dāvana varētu būt kāda aromātiskā svece ar vairākiem degļiem, lai tā būtu dāvanas vērta. Aromātiskās sveces ir veids, kā piepildīt māju ar patīkamu aromātu un radīt mājīguma sajūtu.

Aromāta izvēlē ir vēlams pieturēties pie dabiskām smaržām, ko iegūt no sveces. Tā kā tuvojas rudens savā krāšņumā, tad arī sveces aromātos var meklēt kādu dabas smaržu, kas atgādinās par lietu, dzirdiem ūdeņiem, smaržojošu mežu un tā tālāk.

Dzīvā puķe podiņā

ziedi podiņā dāvana

Runājot par aromātiem, viens no veidiem, kā to ieviest mājoklī, ir ar ziedu palīdzību. Izvēloties Jaunavai piemērotākos ziedus, uzreiz ir jāsaka, ka viņai nepatīk griezti ziedi. Galvenokārt jau tāpēc, ka tie pavisam ātri novīst un kopējais prieks ir gana īss. Veids, kā šo prieku paildzināt, ir arī ziediem podiņā.

Ja tavai Jaunavai mājoklī ir balkons vai lodžija, tad var pat uzdāvināt kādu ilggadēju ziedu stādu, kas priecēs acis un degunu. Nekad nenošausi greizi arī ar kādu rudens ziedu izvēli, kas priecēs un rotās Jaunavas mājokli.

Smaržas ar citrusu notīm

smaržas jaunavai

Tā kā Jaunava ir izvēlīga, kad jāizvēlas smaržas, tad arī pie šīs dāvanas izvēles ir svarīgi paturēt prātā dabiskumu. Turklāt izvēlēties smaržas, balstoties uz horoskopu, ir ļoti interesanti. Šajā afērā noteikti gribētu iesaistīties arī Jaunava pati, uzzinot, vai trāpīs mērķī vai nē. 

Smaržas, ko iesakām Jaunavām, galvenokārt balstās uz tādiem aromātiem kā kvieši, pļauta zāle, fenhelis, citrusaugļi, īpaši greipfrūts, roze, kardamons, magnolija, orhideja, lilija, bergamote un mirres. Jaunava izvēlēsies pārbaudītas un dabiskas vērtības, ar kurām nenošaut greizi. Drošības sajūta un dabiskums ir Jaunavai piemērotākā izvēle.

Universālas dāvanas

Ja tomēr īsti neesi pārliecināts par to, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā, tad vienmēr piemērota izvēle ir universālas dāvanas. Tādas, kas sniegs iespēju Jaunavai izvēlēties pašai sev dāvanu, par ko jubilāre noteikti neapvainosies.

Nauda aploksnē

nauda aploksnē

Tā kā Jaunava neapvainojas par iespēju vienkārši par vēlamo dāvanu pastāstīt, tad arī nauda aploksnē ir dāvana, kas Jaunavu iepriecinās. Tā tomēr ir iespēja doties uz veikalu pašai un nopirkt kaut ko sev vēlamo un lolotu. Vai varbūt ieguldīt naudu kādā ceļojumā vai atpūtas procedūrā – tas jau paliek Jaunavas pašas ziņā.

Dāvinot naudu aploksnē, gan ir īpaši jāpiedomā pie skaista pasniegšanas veida. Sākot ar greznu aploksni līdz pat kādas jaukas kartītes pievienošanai. Tāpat neaizmirsti par skaistiem ziediem vai, Jaunavas gadījumā, puķu podiņu. Ar to nevar nošaut greizi, un dāvana uzreiz liksies daudz personiskāka.

Dāvanu karte universāliem pirkumiem

fromme karte

Un vēl labāka dāvanas izvēle par naudu aploksnē, ir universāla dāvanu karte. Tāda, kas ir derīga izmantošanai ļoti plašā piedāvājumu klāstā. Tas Jaunavai sniegs milzu izvēli pār to, ko izvēlēties – gandrīz tā pat kā ar naudu.

Piemēram, universālā FromMe karte ir piemērota teju ikvienam vien tāpēc, ka izvēle ir ļoti plaša. Jaunava varēs šo karti izmantot zināmos veikalos, doties ekskursijās un ceļojumos, baudīt aktīvo atpūtu vai tieši otrādāk – mierpilnas SPA procedūras. Tāpat ar šo dāvanu karti varēs doties uz restorāniem, izmēģināt dažādus kursus un meistarklases. 

Lai FromMe karti padarītu personiskāku, augšējā attēlā ir redzams viens piemērs, kā to paveikt. Aploksnes dizaina izvēle būs tavā ziņā, tāpat arī klāt varēs pievienot gardu šokolādi un uzrakstīt apsveikumu Jaunavai svētkos.

Par visu padomāts!

Ja vēlies atrast vēl citas dāvanu idejas, tad tās atradīsi rakstos Birthday gifts for Virgo woman un Birthday gifts for Virgo man.

Lai izdodas atrast dāvanu, ko uzdāvināt Jaunavām dzimšanas dienā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *