Kur pirkt Ziemassvētku dāvanas

kur pirkt ziemassvetku davanas

Viens no pirmssvētku izaicinošākajiem uzdevumiem ir saviem mīļajiem sagādāt vērtīgas un aizraujošas Ziemassvētku dāvanas. Katru gadu gribās pārsteigt ar ko jaunu un nereti iemīļotākais veikaliņš vairs neder, jo viss veikala piedāvājums jau draugiem un ģimenei sadāvināts pagājušajos gados. Tad laiks meklēt jaunas vietas, kur sapirkties svētku apdāvināšanai!

Šogad īpaši aktuāla ir izvairīšanās no publiskām vietām, kur ir daudz cilvēki. Lai arī pandēmija daudzus var atturēt no veikalu apmeklēšanas, pirmssvētku stresa izjušana vislabāk atspoguļojas tieši lielveikalos. Tāpēc šogad vērts izdarīt divus darbiņus vienlaikus – sapirkt labas dāvanas bez stresa, kā arī neapdraudot savu un citu veselību.

Šajā rakstā esam apkopojuši 3 lieliskus veidus, kā sarūpēt savējiem Ziemassvētku dāvanas bez cilvēku pūļiem, lieliem veikaliem, garām rindām u.c. iepirkšanās hoasa.

Dāvanas internetā bez rindas

ziemassvetku davanas interneta

Domājot par dāvanu sagādāšanu, uzreiz prātā nāk cilvēku pilni veikali un mūžīgās rindas. Ja dāvanas pērk laicīgi, tad no tā varbūt var arī izvairīties, taču ne visiem no mums izdodas laicīgi sarūpēt dāvanas. Tāpēc otrs vienkāršākais variants, kā izvairīties no rindām, ir dāvanu iegāde internetā.

Jāsaka gan, ka internetā izvēle ir milzīga. Sākumā iesakām pameklēt vērtīgas latviešu mājaslapas – tādā veidā atbalstot arī vietējos ražotājus. Šogad, kad uzņēmējiem un ražotājiem ir īpaši grūti, šāda palīdzība uz Ziemassvētkiem būs ļoti laba dāvana ne vien taviem mīļajiem, bet arī uzņēmējiem. Iedvesmai vari ieskatīties sekojošajā rakstā TOP interneta veikali Latvijā 2019.

Kad pašmāju varianti izskatīti, tad jau var arī meklēt ārzemju veikalu portālos. Atgādinām mēģināt nepakļauties atlaidēm un milzu piedāvājumam, bet atcerēties, ka dāvanu vēlams atrast īpašu un oriģinālu. 

Iepirkšanās internetā ir lielisks veids, kā sagādāt dāvanas. Šogad, pandēmijas laikā, tas ir arī drošāk. Rūpēsimies par sevi un citiem, un izvairīsimies no liekas veikalu apmeklēšanas!

Dāvanu kartes internetā

ziemassvetku davanas

Otra labākā dāvanu iegādes izvēle ir dāvanu kartes. Arī tās visērtāk iegādāties internetā un iespējams izvēlēties starp milzu izvēli. Dāvanu kartes ir pieejamas ļoti plašās jomās. Piemēram, FromMe dāvanas piedāvājumā atradīsi relaksējošu atpūtu, ekstrēmus piedzīvojumus, ārstnieciskas procedūras, dažādus veikalus, preces mājai un dārzam utt. 

Papildus tam, ka dāvanu kartes ir pieejamas gandrīz jebkurā jomā, vēl viena lieliska priekšrocība ir izvēle, ko tās sniedz ne vien dāvinātājam, bet arī dāvanas saņēmējam. Ja tiek izvēlēta dāvanu karte konkrētā veikalā, saņēmējspats nolemj, ko tur iegādāties. Piemēram, tu izvēlies tētim dāvanu karti makšķernieku veikalā. Tad viņš pats varēs izvēlēties sev nepieciešamās hobija preces – jo tikai pats hobija īpašnieks zina, kas nepieciešams tieši viņam!

dāvanas ar ātru piegādi

Dāvanu kartes ir lieliska dāvana, kas noderēs un nekrās plauktā putekļus. Ja izvēlēsies sajūtu dāvanu vai ko praktisku – gada laikā dāvanu karte jebkurā dāvanā tiks likta lietā!

Paštaisītas dāvanas

ziemassvetku pastaisitas davanas

Jau no bērnības mums vecāki māca, ka dāvanas, kas darinātas paša rociņām, vienmēr ir tās sirsnīgākās. Dāvanu sagatavošanā ieguldītās pūles un laiks padara to īpašu. Arī šajos Ziemassvētkos visinteresantākais un drošākais dāvanu sagādāšanu veids ir paštaisītas dāvanas.

Šajā procesā jārēķinās ar saviem talantiem un prasmēm. Iespējams no skolas laikiem esi labi iemācījies adīt vai tamborēt – atliek vien sapirkt maigu un siltu dziju, un ķerties pie darba. Uzadi cimdus, siltu šalli, ja esi prasmīgāks – uzadi zeķes vai cepuri! Tas šīs dāvanas padara par unikālām un oriģinālām, jo nevienam nebūs tik īpaša cepure, kas darināta tieši tavām rokām! Tā varētu būt īpaši jauka dāvana mammai, bet citas jaukas idejas atradīsi mūsu rakstā Dāvana mammai Ziemassvētkos.

Pēdējos gados ļoti aktuāli ir gatavot Ziemassvētku gardumu paciņas. Lai dāvanas saņēmējam būtu interesanti savu dāvanu saņemt, jau gatavu cepumu vietā skaistā burciņā var pasniegt pa kārtām izkārtotas visas nepieciešamās cepumu sastāvdaļas. Saņēmējam vajadzēs tikai sajaukt sausās sastāvdaļas ar slapjajām un ielikt krāsnī! Galvenais ir dāvanas nodoms un skaists iesaiņojums. Par to, kā gaumīgi iesaiņot dāvanu, izlasi rakstā Dāvanu iesaiņošana

ziemassvētku dāvanas

Būsim droši un svinēsim šogad svētkus mierīgi! Lai sirsnīgs Ziemassvētku vakars!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *