Oriģinālas dāvanas vīram

Oriģinālas dāvanas vīram

Dāvanas svētkos nav pats galvenais, tomēr tā ir gandrīz neatņemama mūsu kultūras sastāvdaļa. Īpašos notikumos un dzimšanas dienās gribam iepriecināt savus mīļos ar ko vērtīgu un interesantu. Ja meklē oriģinālas dāvanas vīram, tad novēlam šajā rakstā iedvesmoties un atrast meklēto!

Ko dāvināt vīram svētkos?

Ja esi palikusi pilnībā bez jebkādām dāvanu idejām un viss jau iepriekšējos gados uzdāvināts, mēģini mainīt domāšanas veidu. Lūk, 4 padomi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko dāvanu vīram svētkos.

1. Izproti vīra vajadzības

Padomā par to, kas viņam šobrīd visvairāk ir nepieciešams. Ne velti vīrieši ir praktiķi. Reizēm vislabākā dāvana būs kaut kas noderīgs viņa hobijam, darbam vai ikdienai.

2. Neieslīgsti dziļās pārdomās

Vīsbiežāk vīrieši ir diezgan tieši savās vajadzībās un vēlmēs. Tavs vīrs noteikti smalki neanalizēs tavu dāvanu, tāpēc nedari to arī tu! Atceries dāvanas izvēlē saglabāt vēsu prātu un uzdāvināt ko tādu, kas tavam vīram šķiet piemērots. Labākās dāvanas reizēm ir visvienkāršākās.

3. Pavēro, ko viņš pērk sev pats

Vēl viens labs padoms ir pavērot sava vīra pirkumus ikdienā. Padomā par to, ko viņam patīk sev pirkt un ar ko palutināt. Vai tas ir jauns apģērbs, sporta inventārs vai kāds produkts veselībai?

4. Iedvesmojies no tā, kā viņam patīk pavadīt brīvo laiku

Dāvanas izvēlē domā par to, kas tavam vīram sagādā prieku un kā viņš labprāt pavada savu brīvo laiku. Kas viņam visvairāk nepieciešams, lai labi atpūstos – aktīvā atpūta vai mierīgā atpūta? Laiks vienatnē ar sevi, ballīte ar draugiem vai romantiskas brīvdienas ar sievu?

Oriģinālas dāvanas vīram

Zemāk esam apkopojuši dažādas oriģinālas dāvanu idejas vīram, kas viņu pārsteigs un iepriecinās. Te atradīsi gan praktiskas un noderīgas dāvanas, gan arī aktīvās atpūtas piedāvājumus labi pavadītam laikam.

Aizraujoša dārza spēle

Dārza spēles

Ja jums mājās ir plašs pagalms un vīram patīk pavadīt laiku ārā, tad laba dāvanas ideja varētu būt kāda aizraujoša dārza spēle.

Vasarā šī dāvana ir īpaši aktuāla. Balstoties uz to, kādas aktivitātes vīram vislabāk ārā patīk baudīt, izvēlies interesantu spēli. Varbūt tas ir badmintons, krokets, petankas vai kāda cita jautra spēle.

Labi pavadīts laiks svaigā gaisā ir garantēts. Dārza ballītēs vairs  nebūs garlaicīgi!

Pirts ar piegādi

Pirts ar piegādi

Ja vīrs mīl pakarsēties pirtiņā, tad dāvanas izvēle ir skaidra – pirts ar piegādi. Tas ir ērtākais veids, kā baudīt pirts priekus pie paša mājām vai kādā izbraucienā.

Vislabākais ir tas, ka šo pirti iespējams pasūtīt, kur nepieciešams. Šī dāvana sniegs iespēju vīram sarīkot kārtīgu pasēdēšanu pirtī ar draugiem vai radiniekiem, un labi pavadīt laiku kopā.

 

Gaumīgs rokas pulkstenis ikdienai

Klasisks rokas pulkstenis

Klasisks rokas pulkstenis ir ekskluzīva dāvana vīram, ko vari viņam uzdāvināt īpašos svētkos.

Tu labāk par visiem citiem zini viņa gaumi un to, vai viņš ikdienā valkā rokas pulksteni vai nē. Tā ir laba dāvanas izvēle vīrietim, kam patīk vienmēr būt laikā un nekad nekavēt.

Smalks rokas pulkstenis ir klasika, kam ir jābūt katra vīrieša īpašumā.

Sporta pulkstenis treniņiem

Sporta pulkstenis

Ja tavs vīrs savu ikdienu pavada aktīvi, tad viņam labāk noderētu sporta pulkstenis. Tas ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kas vingrošanu un kustēšanos padarīs daudz produktīvāku.

Sporta pulkstenis spēj noteikti treniņa efektivitātes līmeni, kā arī aktīvo dienas laiku, noietos soļus un citas vērtīgas piezīmes.

Tā ir laba dāvana arī tad, ja vīrs vēlas pievērsties aktīvākam dzīvesveidam.

Gaisa kvalitātes mērītājs

Interjera dekors - Gaisa kvalitātes mērītājs

Dienas laikā ir svarīgi bieži izkustēties no savas darba telpas. Ja tavs vīrs strādā iekštelpās un daudz sēž, tad viņam noteikti noderētu gaisa kvalitātes mērītājs.

Tā ir praktiska dāvana, kas palīdzēs uzlabot veselību un veicināt produktivitāti. Šis gadžets spēj noteikti gaisa kvalitātes līmeni. Tas ziņo par smacīgu un sastāvējušos gaisu, nomainot lapiņas krāsu no zaļas uz dzeltenu, un tad uz sarkanu. Tad ir skaidrs, ka laiks izvēdināt telpu un pie reizes izkustēties.

Vindsērfinga apmācības

Vindsērfinga apmācības

Vīrietim, kas kāro apgūt kādu jaunu prasmi, tieši tāda iespēja ir arī jādāvina. Ja tavam vīram vienmēr ir paticis ūdens un dažādi ūdens sporti, tad laba dāvanas izvēle ir vindsērfinga apmācības.

Tā ir lieliska iespēja iemācīties ko jaunu un pavadīt vairāk laika dabā. Vindsērfings ir vesela zinātne, kas vīram iemācīs saprast vēju un izmantot to savā labā uz ūdens.

Peintbola spēle ar draugiem

Peintbola spēle

Peintbols ir aizraujoša stratēģijas spēle, ko spēlēt divās komandās. Šī varētu būt lieliska dāvana tavam vīram. Viņš varētu kārtīgi iztrakoties peintbolā kopā ar saviem draugiem un labi pavadīt dienu.

Pieredzējuši kluba treneri parūpējas par to, lai spēles laikā tiek veidots loģisks un interesants stāsts. Tā nav vienkārša šaudīšanās, jo ir jāspēj veidot stratēģija un ar komandas biedriem pēc tās vadīties.

Vasarīgs brauciens ar veikbordu

Brauciens ar veikbordu

Vasarā pēc iespējas vairāk sava brīvā laika gribās pavadīt pie ūdens. Viens veids, kā to izdarīt, ir aktīvi atpūšoties un baudot veikborda izbraucienus.

Veikbords ir iespēja baudīt aktīvo atpūtu un izmēģināt savas prasmes šajā sporta veidā. To var pielīdzināt snovošanai – tikai vasarā un uz ūdens.

Tie, kas šo izklaidi ir izmēģinājuši, bieži vien dodas to izbaudīt jau atkal.

Galda spēle, ko spēlēt kopā

Pāru galda spēles

Oriģināla dāvanas ideja ir pāru galda spēle. Tās paliek ar vien populārākas un daudzi uzņēmumi veido paši savas pāru galda spēles.

Tās ir paredzētas, lai veicinātu kvalitatīvi pavadīto laiku divatā. Visbiežāk šīs pāru kārtis ir veidotas, lai veicinātu produktīvas sarunas, uzzinātu vēl nezināmos stāstus un vēlmes.

Šīs galda spēles var būt jautras, intīmas, romantiskas un izzinošas. Veidu ir daudz!

Stilīgs apģērbs no pašmāju dizaineriem

Latvijas dizaina apģērbs

Ar vien stilīgāk paliek atbalstīt savējos un ikdienā valkāt apģērbu no pašmāju ražotājiem. Visiem zināmi stilīgie ”Latvietis” vai ”RĪGA” krekli. Kāds kvalitatīvs apģērbs varētu būt laba un noderīga dāvana vīram.

Ar šādas dāvanas izvēli izdosies arī nošaut divus zaķus ar vienu šavienu. Priecīgs vīrs par jaunu apģērbu, kā arī priecīgi un pateicīgi pašmāju ražotāji par atbalstu.

Jo vairāk izvēlēsimies pašmāju preces, jo lielāka tām ir iespēja attīstīties.

Brauciens ar ūdensmoci

Brauciens ar ūdens motociklu

Vēl viens aktīvās atpūtas piedāvājums, ko uzdāvināt ūdens entuziastam, ir brauciens ar ūdens motociklu.

Tā ir iespēja kārtīgi iztrakoties uz ūdens, sajust ātrumu un labi pavadīt laiku.

Piedāvājumi ir dažādi. Var noīrēt ūdensmoci arī uz vairākiem cilvēkiem. Tad šo piedzīvojumu varēs izbaudīt arī vīra līdzpaņemtie draugi vai ģimene.

Brauciens ar kvadraciklu

Brauciens ar kvadraciklu

Ūdens moča alternatīva ir brauciens ar kvadraciklu. Ja ar ūdens moci var braukt tikai vasarā un siltā pavasarā, tad kvadracikli ir pieejami visa gada garumā.

Arī brauciens ar kvadraciklu ir iespēja kārtīgi iztrakoties un sajust ātrumu. Braucieni notiek speciāli izveidotās trasēs klusos mežos, nedaudz nostāk no pilsētas.

Aktīvās atpūtas cienītājam šis piedzīvojums noteikti patiks!

Cerams, ka tev ir izdevies atrast lielisku dāvanu vīram svētkos!

Vairāk dāvanu idejas meklē rakstos Ekskluzīvas dāvanas vīrietim un Oriģināla dāvana vīrietim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *